Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-04-29 20:01:20

Skinny_Girl
Gość
WindowsChrome 83.0.4103.24

Formularz Rekrutacyjny

1. W tym roku kończę 17 lat.
2. Mam 168 centymetrów wzrostu.
3. Najniższa waga - 51 kg, najwyższa - 59,7 kg, obecna - 58 kg.
4. Mój cel jeśli chodzi o wagę - 47 kg. Cel nie związany z wagą - osiągnąć szczyt perfekcji. Być wyjątkowa. Być lekka.
5. Moje dotychczasowe odchudzanie na początku było takie, że przestałam jeść słodycze, tłuste i nie zdrowe rzeczy. Ćwiczyłam wtedy nie za dużo, schudłam bardzo mało, maksymalnie 3 kg. Następnie bez wcześniejszego przygotowania popełniłam głupotę, ponieważ odbyłam tygodniową głodówkę plus przez ten cały czas głodowania uczęszczałam na siłownie dzień w dzień i odwalałam cardio minimum 2 godziny dziennie. Wtedy schudłam dość sporo. Około 8 kg. Już dokładnie nie pamiętam. Wiem tyle, że była to głupota, ponieważ czasem czułam na bieżni jakbym miała zaraz odejść z tego świata. Nie o to przecież chodzi.
6. Pro Ana jest dla mnie stylem życia, drogą którą wybrałam. Na pewno nie jest to chwilowe odchudzanie. Jest to coś, co zajmuje mi sporo czasu, coś co mnie uspokaja i dzięki temu staję się coraz bardziej idealna. Uczy mnie to siły woli, samodyscypliny, akceptowania siebie. Jest to coś, dzięki czemu stajemy się wyjątkowe.
7. Oczekuję od forum wsparcia, które ja również chcę dawać innym. Oczekuję również, kopniaka w dupę za przeproszeniem, gdy będzie taka potrzeba i miłych słów, gdy coś się uda, oczywiście w obydwie strony. Chciałabym znaleźć osoby, które mnie zrozumieją a ja zrozumiem ich. Chciałabym znaleźć przyjaciół, chociaż mam ich już sporo. Problem w tym, że oni po prostu mnie nie rozumieją.
8. Nigdy nie byłam zarejestrowana na takim forum. Posiadam jedynie snapchata o tej tematyce, na którym udzielam się nie za często, ponieważ jest tam bardzo mało osób, które raz chcą wspólnie działać a raz niekoniecznie.

#2 2020-04-29 20:34:50

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.117

Odp: Formularz Rekrutacyjny

po tej głodówce miałaś efekt jojo? Jak teraz wygląda Twoja dieta? Mogłabyś podać przykładowy bilans?  [dblpt]heart[dblpt]


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

#3 2020-04-29 21:02:46

Skinny_Girl
Gość
WindowsChrome 83.0.4103.24

Odp: Formularz Rekrutacyjny

Po głodówce nie miałam efektu jojo. Wychodziłam z niej powoli. Co tydzień zwiększałam limit kalorii o mniej więcej 100 kcal. Dopiero potem straciłam całkowicie kontrolę i rzuciłam się na jedzenie czego bardzo żałuję. Aktualnie jestem na galaxy diet. Stwierdziłam że spróbuje. Dzisiaj skończyłam pierwszy dzień tej diety i stwierdziłam że poszukam jakiegoś forum, ludzi z którymi mogłabym wspólnie się odchudzać, rozmawiać. Przykładowo mój dzisiejszy bilans:
1. Dwie chrupkie kromeczki (nie wiem jak to nazwać, ale są ekstra. Zastępuję nimi zwykły chleb) z łyżeczką masła i jednym plasterkiem szynki - 73 kcal
2. Malutkie jabłko z kiwi - 115 kcal

188\200 [dblpt]))

#4 2020-04-29 21:12:14

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.117

Odp: Formularz Rekrutacyjny

wiem, że te internetowe, motylkowe diety kuszą ale są bez sensu.

z takimi bilansami dorobisz się popękanych paznokci, ropiejących oczu i rzadkich włosów a nijak ma się to do perfekcji. Spokojnie możesz jeść więcej i nie musisz się katować. Taka stara, destrukcyjną pro-ana trochę odchodzi do lamusa. Tutaj serio chcemy schudnąć i być happy a nie stressed depressed but well dressed.

wchodzisz w to?  [dblpt]angel[dblpt]

* chociaż pewnie mówię za siebie bo każdy jest inny.


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

#5 2020-04-29 21:18:08

Skinny_Girl
Gość
WindowsChrome 83.0.4103.24

Odp: Formularz Rekrutacyjny

Dziękuję za pierwszą poradę [dblpt])) Pewnie że wchodzę  [dblpt]heart[dblpt]

#6 2020-04-29 21:22:37

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.117

Odp: Formularz Rekrutacyjny

rozgość się na forum, już założę Ci dziennik  [dblpt]heart[dblpt]


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

#7 2020-04-30 16:39:15

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.117

Odp: Formularz Rekrutacyjny

Kajus wypełnij formularz rekrutacyjny poprawnie, w osobnym wątku i rozpisz się.


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
cs-haze - cwaniak - armdayz - perfectdolly - ekipalisa