Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-04-28 07:57:54

Dead la vie en rose
Gość
LinuxChrome 53.0.2785.124

Formulash

1. Ile masz lat
Za 3 dni skończe 18 lat
2. Twój wzrost
153.5 cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Najniższa - 39.6 kg
Najwyższa - było to coś koło 60 kg
Obecnie waże 54.4 kg
4. Twój cel
Jeśli chodzi o wage to jest to 42 kg. W tej wadze czulam sie po prostu najlepiej.
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Najpierw jadlam 800 kalorii dziennie. Jak schudlam juz 15 kg to znizylam sie nawet do 300 (spokojnie,to bylo stopniowe. Nie ucielam sobie nagle 500 kalorii...) dopoki nie osiagnelam mojej najnizszej wagi. Dodatkowo bylam aktywna fizycznie praktycznie caly dzien a dodatkowe treningi nie miały poniżej godziny dziennie.
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Pro ana jest dla mnie hm, nie nazwalabym tego ideologią , nie lubie tego słowa. Jest to dla mnie grupa, do ktorej należą osoby ktore chcą schudnąć a do tego celu stosują diety które są bardzo nisko kaloryczne.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Oczekuje od forum wsparcia i poznania nowych osób które są w takim środowisku.
8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
Nigdy nie nalezalam do forum ale mam instagrama. Chce należeć do forum ze wzgledu na społeczność na instagramie która zamiast być pro-ana robi wszystko zeby nabawić się anoreksji a dla mnie to 2 różne zjawiska.

#2 2020-04-28 09:38:40

DreamWitch
Autorka Forum
Dołączył: 2019-01-30
Liczba postów: 7,070
Wiek: 27
Aktualna Waga: ??
Docelowa Waga: 55
Dieta: IF 8/16
Wzrost: 168
AndroidChrome 72.0.3626.96

Odp: Formulash

Zejscie do 300 kcal nie brzmi dla mnie spokojnie [sred]) jednak rozumiem każdy w innej wadze czuje się dobrze.

Jesteś zdeterminowana by z nami zostać ? Potrzebujesz przyjaciół ? Czy tylko jesteś tutaj żeby zobaczyć jak to jest ?
Jeśli nie potrzebujesz codziennego wygadania się na różne tematy nie tylko diety to nie ma co marnować czasu [sred]) tutaj liczy się aktywny udzial w życiu forum.


Głód uaktywnia się po zjedzeniu 800 kcal, silna wola jest najważniejsza, nie można zawalać choćby nie wiem co.
Szczupła sylwetka jest wyznacznikiem wysokiego statusu społecznego... SŁODKA HERBATA ZABIJA GLOD EMOCJI
Nie umrę z głodu jeśli nie będę jeść mam wystarczające zapasy żeby zdrowo przetrwać chudnięcie do idealnej wagi. ------> KAŻDY DZIEŃ JEST WAŻNY!!!!!!!!<3 <--------

Offline

#3 2020-04-28 11:31:03

Dead la vie en rose
Gość
AndroidChrome 53.0.2785.124

Odp: Formulash

Wiem ze 300 kalorii to juz jest niepokojący wynik ale testowalam swoje granice,mozliwosci (?) i chcialam duuuzo schudnąć i wtedy nie rozplanowalam sobie mądrze kalorii zeby miec pozniej z czego obcinac. Duzo czasu poswiecam na pro ane na instagramie oraz w osobistym zyciu i mysle ze moglabym byc aktywna na forum, zachęca mnie rowniez fakt osob o tym samym motywie a nie trzynastoletnie wannabe jak to w wiekszosci jest na insta...

#4 2020-04-28 14:42:22

DreamWitch
Autorka Forum
Dołączył: 2019-01-30
Liczba postów: 7,070
Wiek: 27
Aktualna Waga: ??
Docelowa Waga: 55
Dieta: IF 8/16
Wzrost: 168
MacintoshFirefox 75.0

Odp: Formulash

zostałaś przyjęta. Założyłam Ci dziennik. Pamiętaj o aktywności w nim oraz w innych częściach forum.


Głód uaktywnia się po zjedzeniu 800 kcal, silna wola jest najważniejsza, nie można zawalać choćby nie wiem co.
Szczupła sylwetka jest wyznacznikiem wysokiego statusu społecznego... SŁODKA HERBATA ZABIJA GLOD EMOCJI
Nie umrę z głodu jeśli nie będę jeść mam wystarczające zapasy żeby zdrowo przetrwać chudnięcie do idealnej wagi. ------> KAŻDY DZIEŃ JEST WAŻNY!!!!!!!!<3 <--------

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ibatawia - cs-haze - blueberryrp - liquidradomsko - ekipalisa