Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-04-10 04:50:32

lavra
Gość
AndroidChrome 80.0.3987.162

Kwestionariusz

1. Ile masz lat
2. Twój wzrost
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
4. Twój cel
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?

1.Mam 15 lat,jednak wiem, że forum jest głównie dla osób pełnoletnich,dlatego zgadzam się na okres próbny.
2.158
3.Najniższa waga jaką udało mi się osiągnąć to około 45 kg, najwyższa 53kg,a moja obecna to 50kg.
4.Jeśli chodzi o wagę moim celem jest dotarcie do wcześniej wspomnianej wagi-45kg. Wtedy czułam się najlepiej w swoim ciele.
5.Moje dotychczasowe odchudzanie głównie polegało na odstawieniu produktów kalorycznych typu słodycze,napoje gazowane czy fast foody oraz na ćwiczeniach. Staram się również pilnować wcześniej wytyczonego przeze mnie limitu kalorii i go nie przekraczać.Muszę przyznać, że czasami zdarzały mi się głodówki,jednak wiem jak niezdrowe jest to dla osób w moim wieku, więc stosuję je rzadko.
6."Pro ana" jest dla mnie stylem życia,jest to świadomy wybór każdej osoby czy chce wkroczyć do tego świata,nikt przecież nie jest ani nie będzie do tego zmuszany. Cieszę się, że istnieje coś takiego, ponieważ możemy poczuć, że nie jesteśmy w tym wszystkim sami.
7.Myślę,że od forum oczekuję po prostu wsparcia i motywacji do działania. To samo mogłabym dać od siebie,zawsze jestem chętna by w miarę możliwości pomóc innym. Oczywiście nie jestem psychologiem,ale możliwość "wyżalenia" się komuś w podobnej sytuacji według mnie jest lepszą opcją. Również bardzo będę się starać,aby regularnie dodawać nowe wpisy odnośnie mojego odchudzania. :)

#2 2020-04-10 07:58:34

Aurora_Borealis
Motylek
Skąd: Opole
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 500
Wiek: 17
Aktualna Waga: nie mówmy o tym
Docelowa Waga: o tym też lepiej nie
BMI: ani o tym
Dieta: recovery <3
Wzrost: 159cm
WindowsChrome 80.0.3987.163

Odp: Kwestionariusz

Jak wyobrażasz sobie swoje odchudzanie na forum? Stosujesz aktualnie jakąś dietę?


"To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni."

Offline

#3 2020-04-10 08:53:43

lavra
Gość
AndroidChrome 80.0.3987.162

Odp: Kwestionariusz

Myślę, że głównie byłoby to ograniczenie kalorii oraz ćwiczenia. Fajnie by było gdyby bardziej doświadczone dziewczyny mogłyby mi doradzić jak dalej poprowadzić swoją dietę.

Bardzo się staram,by ograniczyć jedzenie mięsa (ze względów etycznych),a aktualnie stosuję Healthy skinny girl diet.

#4 2020-04-10 11:44:53

DreamWitch
Autorka Forum
Dołączył: 2019-01-30
Liczba postów: 7,070
Wiek: 27
Aktualna Waga: ??
Docelowa Waga: 55
Dieta: IF 8/16
Wzrost: 168
AndroidChrome 72.0.3626.96

Odp: Kwestionariusz

Czy udało Ci się dokończyć któraś z diet ?


Głód uaktywnia się po zjedzeniu 800 kcal, silna wola jest najważniejsza, nie można zawalać choćby nie wiem co.
Szczupła sylwetka jest wyznacznikiem wysokiego statusu społecznego... SŁODKA HERBATA ZABIJA GLOD EMOCJI
Nie umrę z głodu jeśli nie będę jeść mam wystarczające zapasy żeby zdrowo przetrwać chudnięcie do idealnej wagi. ------> KAŻDY DZIEŃ JEST WAŻNY!!!!!!!!<3 <--------

Offline

#5 2020-04-10 12:21:04

lavra
Gość
AndroidChrome 80.0.3987.162

Odp: Kwestionariusz

Udało mi się dokończyć Purple skinny diet i Healthy skinny girl diet,ale nie wliczałam kalorii z warzyw.

#6 2020-04-10 13:06:10

MilkySheep
Gość
AndroidChrome 71.0.3578.83

Odp: Kwestionariusz

Jak wygląda twoje ograniczenie mięsa?

#7 2020-04-10 13:26:54

Aurora_Borealis
Motylek
Skąd: Opole
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 500
Wiek: 17
Aktualna Waga: nie mówmy o tym
Docelowa Waga: o tym też lepiej nie
BMI: ani o tym
Dieta: recovery <3
Wzrost: 159cm
WindowsChrome 80.0.3987.163

Odp: Kwestionariusz

Kochana, każde odchudzanie polega na ograniczaniu kcal, czyli byciu w deficycie kalorycznym. Pozostaje kwestia jak bardzo. Purple skinny diet - ładnie. Potrafisz oszacować ile kcal jadłaś wliczając warzywa? Jakie były efekty obydwu diet?


"To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni."

Offline

#8 2020-04-10 13:32:46

lavra
Gość
AndroidChrome 80.0.3987.162

Odp: Kwestionariusz

Przede wszystkim zwracam uwagę na to by mięso zastąpić produktami, które zawierają białko (np.strączki) oraz przyjmuję witaminę B12.Można powiedzieć, że jestem zafascynowana weganizmem i dążę do tego by w przyszłości zostać weganką.Tak jak już pisałam opiera się to głównie na kwestiach etycznych,nie chcę by jakieś zwierzę cierpiało, ponieważ mam ochotę na mięso.

Jednak nie przeszkadza mi gdy ktoś obok mnie je mięso/produkty odzwierzęce, każdy ma swoje sumienie i rozsądek.Nie możemy przecież popadać w paranoję.

W sumie moja dieta nie różni się znacząco od tradycyjnej,po prostu tak jak pisałam zastępuje mięso głównie strączkami.

Jednak uważam, że nie dojrzałam jeszcze do tego by nazywać się w 100% weganką.Jest to mocne ograniczenie produktów odzwierzęcych.

Bardzo chętnie przekazała bym moją wiedzą i doświadczenie w tym temacie na tym forum.

#9 2020-04-10 13:40:30

Aurora_Borealis
Motylek
Skąd: Opole
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 500
Wiek: 17
Aktualna Waga: nie mówmy o tym
Docelowa Waga: o tym też lepiej nie
BMI: ani o tym
Dieta: recovery <3
Wzrost: 159cm
WindowsChrome 80.0.3987.163

Odp: Kwestionariusz

I zapomniałam najważniejszego pytania - dla czego akurat pro ana?


"To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni."

Offline

#10 2020-04-10 13:45:47

lavra
Gość
AndroidChrome 80.0.3987.162

Odp: Kwestionariusz

Może rzeczywiście źle zrozumiałam pytanie,haha.

Myślę, że nie przekroczyłam bardzo limitu wcześniej wspomnianych diet. To ile kalorii spożywałam jest zależne od dnia,ale np.gdy miałam zaplanowane 900 kalorii na dzień to jadłam zapewne około 1100.

Efektem tych diet schudłam z 53kg do 47, tak jak na początku każdej diety waga spadała szybko,ale niestety za bardzo się zapędziłam i wpadłam w napady co skutkowało tym, że znów przytyłam-tym razem do 52kg.Obecnie ważę 50kg ponieważ chyba już pisałam, że jestem teraz na hsgd.

Wiadomość dodana po 15 min 57 s:
Z pro aną żyję już dość długo jak na mój wiek bo zaczęłam mniej więcej w wieku 10 lat po tym gdy każdy zwracał uwagę na to, że moja mama jest chudsza ode mnie, najbardziej uderzyło we mnie gdy lekarz(co jest absurdalne!) powiedział do mojej mamy czy przyszła z synem i, że nie wyglądam jak jej córka.Dziwi mnie ta sytuacja bo mam długie włosy i nie powiedziałbym, że wyglądam jak chłopak,jednak cóż, najprawdopodobniej ten lekarz chciał zażartować,ale bardzo zmieniło to moje myślenie o sobie.

W tamtym okresie potrzebowałam dużego wsparcia na które nie mogłam liczyć od przyjaciół, więc zasięgnęłam do internetu,a tam natrafiłam na pro anę. Dała mi ona dużo motywacji do tego by się nie poddać i uwierzyć w to, że mogę.

Dlaczego akurat pro ana? Bo mam wrażenie, że dopiero po poznaniu tego terminu wreszcie mogłam się na nowo poznawać.Każdy by powiedział, że 10 latka to niewinne dziecko,ale wtedy zmagałam się z dosyć poważnymi problemami rodzinnymi i gdy to wszystko nałożyło się na siebie poczułam, że potrzebuje kontroli.Do dzisiaj jestem dosyć zagubiona, jednak pro ana zmieniła dużo w moim życiu.

#11 2020-04-10 19:40:42

Aurora_Borealis
Motylek
Skąd: Opole
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 500
Wiek: 17
Aktualna Waga: nie mówmy o tym
Docelowa Waga: o tym też lepiej nie
BMI: ani o tym
Dieta: recovery <3
Wzrost: 159cm
WindowsChrome 80.0.3987.163

Odp: Kwestionariusz

Nie zostałaś przyjęta.


"To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni."

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
cwaniak - cs-haze - armdayz - ekipalisa - polskiserwerextrazabawy