Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2024-03-21 03:22:16

basiana
Nowy motylek
Dołączył: 2024-03-21
Liczba postów: 1
WindowsChrome 122.0.0.0

rekrutacja

1. Ile masz lat?
Mam 16 lat (rocznikowo 17).
2. Twój wzrost.
160 cm.
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
najniższa: 44 kg
najwyższa: 56 kg
obecna: 52 kg
4. Twój cel.
Marze o 36 kilogramach..
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
Kiedyś stosowałam abc diet, potem jadłam tak od 200 do 400 kcal dziennie, albo stosowałam głodówki. Aktualnie zaczynam skinny bride diet oraz stosuje intermittent fasting 20-4. Przygodę z odchudzaniem zaczęłam w pazdierniku 2023 roku. Aktualnie mam niestety napady głodu i potrawie się obżerać do ogromnego bólu brzucha. Jednak przez ostatnie dni jem coraz mnieJ. Przez ostatni tydzień moj przedział sreniej kaloryczności wynosił 1400 kcal.
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Szansa na lepsza samoocenę, będę mogła nosić to co chce, bo każde ubranie wygląda dobrze na chudej sylwetce.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Oczekuje pomocy, motywacji do dążenia do mojej docelowej wagi. Ostatnio nie umiem się opamiętać jeśli chodzi o jedzenie [dblpt][
Chciałabym również motywować innych.
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Nigdy nie byłam na forum pro-ana.
9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
Kocham kocham koccham!!! króliki, mam 2 i nie wiem co bym zrobila gdybym ich nie miala.  Są dla mnie naprawde ważne i koooocham je całym sercem. Słucham różńych gatunków muzki ale moi ulubieni wykonawcy/zespoły to: Republika, MSI, Crystal Castles oraz Melanie Martinez. Interesuje sie modą  i podoba mi się styl pastel goth [dblpt]heart[dblpt] I teraz czekam na moje buty na 12 cm platformie, mam nadzieje ze beda juz u mnie w przyszlym tygodniu.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
coronavirus - ct - pssud - homerpg - pisanieprac