Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2023-10-09 19:49:50

Noth1ng
Nowy motylek
Dołączył: 2023-10-09
Liczba postów: 1
Wiek: 19
Aktualna Waga: 49.5kg
Docelowa Waga: 45kg
BMI: 17.3
Dieta: Max 400kcal a day
Wzrost: 169cm
Zrzucona Waga: 18kg
MacintoshSafari 605.1.15

Forlmularz rekrutacyjny

1. Ile masz lat?
19
2. Twój wzrost.
169cm
3. Twoja waga: najniższa 48kg,  najwyższa 69kg, obecna 49.5kg.
4. Twój cel.
45kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
Na początku odchudzania, przestałem jeść w szkole drugie śniadanie, pomijałam niektóre posiłki, trochę później ograniczyłem kalorie i zaczołem intensywniej ćwiczyć. Obecnie jestem na diecie 400kcal dzienni, której staram się nie łamać w momęcie przekroczenia kalorii idę pobiegać po mojej wsi tak długo jaką ilość kalorii przekroczyłem +100kcal=1h trucht+100metrów sprint.
We wrześniu minęło 2 lata od kąd zaczołem się odchudzać jednakże w tym czasie miałem ,, przerwę,, od odchudzania ponieważ po około 4 miesiącach od zaczęcia dopiero zaczęła mi waga spadać i moja babcia się wystraszyła i zaczęła wypominać to mi i moim rodzicom przy każdej możliwej okazji co poskutkowało temu że moja mama bardzo kontrolowała co i ile jem, przez co przez około 5/7miesięcy schudłem tylko 5kg.
6. Czym dla Ciebie jest "pro  ana”?
Moim zdaniem jest to sposób dążenia do wymażonej sylwetki, umiejętność kontroli, oraz dążenie do sukcesu pod względem upragnionej wagi i wymiarów.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Oczekuje przedewszystkim zrozumienia, w moim otoczeniu nie ma nikogo z kim mógłbym porozmawiać na temat diety etc, chcę odnaleść ludzi takich jak ja, gzieś przynależeć, wspierać i być wspieranym.
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Co prawda wypełniłem formularz rekrutacyjny na innym forum pro ana, jednakże pare dni po tym na forum przeczytałem że rekrutacja jest zamknięta, a mój formularz nie został rozpatrzony po dziś dzień.
9. Opowiedz coś o sobie.
Imię - Alex, jestem niebinarny i używam przyimków he/him/they, gdy ktoś mnie missgenderuje czy to specjalnie czy nie, nie mam z tym problemu, ewentualnie poprawie daną osobę i spytam czy może używać moich zaimków, nawet jeśli zrobi to specjalnie to wsumie nie bardzo przejmuje się tym i nie mam z tym problemu gdyż przyzwyczaiłem się do tego.
Tak naprawdę moja historia z ed zaczęła się gdy miałem 7lat,  w wieku 13 lat próbowałem schudnąć i z początku mi to wychodziło ale rodzina to zauważyła i poczęli mnie pilnować. Wiele lat mojego życia nienawidziłem mojego ciała, zawsze wydawało się za duże uważałem, że wyglądam okropnie i nienawidziłem każdej części siebie, popadłem w depresje około 12 roku życia, i zmagam się z nią do dziś, wieżę że jak, spojżę w lustro i zobaczę idealną sylwetkę to w końcu poczuje się choć trochę lepiej w mojej skórze.
Ulub kolor: czerwony i czarny
Może nie nazwę się artystą ale uwielbiam rysować, malować, lepić w glinie.
Słuchanie muzyki to nieodłączna część mnie, muzyka towarzyszy mi w każdej możliwej chwili  [dblpt])
PS: Przepraszam za orto  [dblpt]stupid[dblpt]


,,So what if I’m crazy?
The best ppl are””
~ Harley Quinn

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pssud - pisanieprac - homerpg - coronavirus - informacje-z-ukrainy-24h