Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2022-10-31 02:37:07

anyone
Nowy motylek
Dołączył: 2022-10-31
Liczba postów: 1
WindowsChrome 106.0.0.0

Rekrutacja

1. Ile masz lat?
2. Twój wzrost.
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
4. Twój cel.
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
9. Opowiedz coś o sobie















1. 16
2. 158cm
3. najniższa: 30kg najwyższa:43kg obecna: 36kg
4. 30/29kg
5. Jestem motylem od 11 roku życia, leż swoją najniższą wagę podaję jako tą najniższą uzyskaną w okresie 16 roku życia. Na początku po prostu odstawiłam słodycze i napoje słodzone, dopiero w wieku 13 lat zaczęłam diety motylkowe, aktualnie jem 200/800 kcal dziennie.
6. Jest czymś co pomaga mi w schudnięciu i Ana to jedyna moja przyjaciółka na dodatek jak długo ze mną jest [dblpt]heart[dblpt]. Lecz jest też niszczące dla młodych zakompleksionych dzieciaków.
7. Chcę spędzić więcej czasu z osobami pro ana. Mam zamiar pokazać tym początkującym, że chudnięcie jest piękne.
8. Byłam, ale zostałam usunięta z listy z powodu braku mojej aktywności. Była ona spowodowana przymusowym pobytem w szpitalu psychiatrycznym.
9. Jestem Julka, zmagam się z kilkoma chorobami psychicznymi, nie widzę żadnych szans na wyzdrowienie, lecz sądzę, że póki ktoś chce wam pomóc, powinniście złapać w przenośni tą pomocną dłoń [dblpt]heart[dblpt]!

[color=#ff3399][/color]

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
hardhc - pssud - wcw - pisanieprac - grandmarealestate