Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-12-25 17:24:29

witchywitch
Nowy motylek
Dołączył: 2021-12-25
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Formularz rekrutacyjny witchywitch

1. Ile masz lat?

Oficjalnie 30, ale wiadomo, ze wiedźmy żyją dłużej ^^


2. Twój wzrost.

160cm


3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.

51/111/85


4. Twój cel.

49kg


5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.

Odchudzam się chyba od zawsze, ponieważ zawsze byłam tą pulchniejszą koleżanką. Przerabiałam różne diety, głównie opierające się na dość radykalnym obcinaniu kalorii. Dbam w tym o to, żeby nie jesc śmieciowego żarcia, a jednak dostarczyć trochę witamin. Odkąd osiągnęłam najwyższa wagę (trochę przez zaniedbane problemy z hormonami i cukrem) i wzięłam się za siebie trzymam sie przedziału 500-700 kcal i tak 26kg zrzuciłam w 3 miesiące. Walczę dalej i długo droga przede mną.


6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?

Trochę kierunkowskazem ale zachowuje w tym wszystkim własny rozum. Przestrzegam zasad ale mam z tylu głowy to, ze resztki rozsądku się w życiu przydają. Po prostu nie podchodzę bezkrytycznie do dekalogu.


7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?

Chciałabym wnieść swoje zaangażowanie, może ktoś wyniesie jakiś pomysł z mojego jadłospisu. Mam trochę niskokalorycznych opcji które są łatwe i szybkie w przygotowaniach. W pakiecie jest tez specyficzne poczucie humoru i dużo dziwnych żartów o kotach ^^
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?

Tak, ale wyszłam ze względu na toksyczna atmosferę, a później brak aktywności użytkowników.


9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])

Niedoszła polonistka z zamiłowaniem do horroru i fantastyki. Lubię ciężką muzykę i gotyckie klimaty. Kocham zwierzątka i naturę. Mam jakieś zacięcie twórcze, które od dawna toczy walkę z prokrastynacją. Z uporem maniaka ogladam w kółko te same seriale i filmy. Poza tym jestem zupełnie normalną czarownicą [dblpt])

Offline

#2 2021-12-28 17:49:00

SadMoon
Nowy motylek
Dołączył: 2021-12-23
Liczba postów: 6
Wiek: 20
Aktualna Waga: Szkoda pisać
Docelowa Waga: 50-45
BMI: Po za skalą
Dieta: Najlepsza!
Wzrost: Krasnoludek
Wymiary: Po za skalą
Zrzucona Waga: Już niedługo
WindowsChrome 96.0.4664.110

Odp: Formularz rekrutacyjny witchywitch

Hej, miło, że dołączyłaś [dblpt]heart[dblpt]  [dblpt]D


- Po pomoc dzwonili zawsze, ale gdy czułem smutek to odkładali słuchawkę.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
hardhc - informacje-z-ukrainy-24h - wcw - pssud - coronavirus