Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-12-23 09:53:58

SadMoon
Nowy motylek
Dołączył: 2021-12-23
Liczba postów: 6
Wiek: 20
Aktualna Waga: Szkoda pisać
Docelowa Waga: 50-45
BMI: Po za skalą
Dieta: Najlepsza!
Wzrost: Krasnoludek
Wymiary: Po za skalą
Zrzucona Waga: Już niedługo
WindowsChrome 96.0.4664.110

Rekrutacja

Hej, mam nadzieję, że mimo wszystko przyjmiecie mnie do grona [dblpt]heart[dblpt]

1. Ile masz lat?
- 20
2. Twój wzrost
- Jestem niska 157
3. Twoja waga:
- Najniższa: 49
- Najwyższa: 71
- Obecna: Czy muszę to pisać? Bardzo wstydzę się o tym pisać, ale mam nadzieje, że będę mogła się tutaj otworzyć i kiedyś o tym napisze.
4. Twój cel
- 45kg [dblpt]heart[dblpt]
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny
- Moja dotychczasowa dieta opierała się na ograniczaniu kalorii przy stosowaniu miesięcznych diet. Na przełomie tych 6 lat (zaczęłam w wieku 14 lat) różnie to wyglądało i nie oszukujmy się: były wzloty i upadki (więcej tych drugich niestety). Dodatkowo różne sytuacje, które doprowadzały do tych upadków powodowały zwiększanie kalorii. Aktualnie jestem na 1000 - 1400 w zależności od sytuacji.
6. Czym dla Ciebie jest ,,pro ana''?
- Jest to na pewno jakaś cząstka mnie. Dużo jej zawdzięczam i czuję, że nie potrafię od tak odejść od niej.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
- Oczekuję od forum jakiegoś rodzaju wsparcia i motywacji. Nie pogardzę również dobrymi radami [dblpt]) to samo chce zaoferować innym.
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
- Niestety nie byłam bo bardzo ciężko znaleźć aktywne forum. Najczęściej były to blogi, ale po jakimś czasie komentowania czy kontaktowania się to wszystko się urywało. Ludzie odchodzili do swoich spraw, blogi zostawały usuwane, a ja zastawałam.
9. Opowiedz coś o sobie.
- Ciężko powiedzieć coś o sobie, ale jeśli to nie problem to w miarę pozostania tutaj na pewno co nie co o sobie napiszę tak, żeby chociaż było wiadomo kim jestem. Na razie napiszę, że mam na imię Inga i mam szynszylę, która jest niezłym rozbójnikiem [dblpt]D


- Po pomoc dzwonili zawsze, ale gdy czułem smutek to odkładali słuchawkę.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
coronavirus - ct - wcw - hardhc - homerpg