Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-12-17 00:33:11

Amy
Nowy motylek
Dołączył: 2021-12-17
Liczba postów: 1
WindowsChrome 96.0.4664.110

Rekrutacja

Hej wszystkim! Zacznę od odpowiedzenie na pytania [dblpt])

Wiek: 23 lata
Wzrost: 161cm
Waga: Najniższa 34kg, najwyższa 58kg, obecna 50kg
Cel: 47kg, kontrola nad sobą w różnych aspektach życia

5.Odchudzanie: Kiedyś stosowałam bardzo ubogoenergetyczne diety- została zdiagnozowana u mnie anoreksja (w wieku 13 lat) i z tymi dietami miałam styczność gdzieś do liceum. Aktualnie moją podstawą jest jedzenie roślinne (weganizm), a mój dzień wygląda zazwyczaj tak:
Śniadanie: kawa z mlekiem sojowym
II śniadanie: jabłko
Obiad: Dzisiaj dwa naleśniki z syropem klonowym
Podwieczorek: 2 mandarynki
Kolacja: dwa plasterki szynki sojowej

Myślę że łącznie jest to około 900 kcal, w tym przedziale chcę się odżywiać 800-1000kcal.

6. Pro Ana to dla mnie dążenie do perfekcji w każdym aspekcie życia.
7. Oczekuję wsparcia i zrozumienia, a kiedy trzeba to porządnej motywacji. Myślę że mogę wnieść sporo empatii, dobrego słowa oraz motywacji (którą będziemy się wymieniać).
8. Byłam na forum o podobnej tematyce przez 2 lata, w okresie gimnazjum-liceum. Zrezygnowałam z niego za namową terapeutki.
9. Studiuję, pracuję, chodzę na siłownię, kocham zwierzaki [dblpt]) Nie wiem co chcę robić w życiu, ale z pewnością potrzebuję w nim kontroli, zrozumienia i ciepła, a jednocześnie dyscypliny. Trzymajcie się i czekam na odpowiedź! [dblpt])

~Amy

Offline

#2 2022-01-23 17:56:45

DreamWitch
Autorka Forum
Dołączył: 2019-01-30
Liczba postów: 7,070
Wiek: 27
Aktualna Waga: ??
Docelowa Waga: 55
Dieta: IF 8/16
Wzrost: 168
AndroidChrome 97.0.4692.98

Odp: Rekrutacja

Cześć daj odpowiedź czy nadal chcesz udzielać się na forum


Głód uaktywnia się po zjedzeniu 800 kcal, silna wola jest najważniejsza, nie można zawalać choćby nie wiem co.
Szczupła sylwetka jest wyznacznikiem wysokiego statusu społecznego... SŁODKA HERBATA ZABIJA GLOD EMOCJI
Nie umrę z głodu jeśli nie będę jeść mam wystarczające zapasy żeby zdrowo przetrwać chudnięcie do idealnej wagi. ------> KAŻDY DZIEŃ JEST WAŻNY!!!!!!!!<3 <--------

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
coronavirus - informacje-z-ukrainy-24h - pisanieprac - pssud - ct