Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-11-16 23:31:52

kitkumotylka
Nowy motylek
Dołączył: 2021-11-16
Liczba postów: 1
WindowsOpera 80.0.4170.63

Rekrutacja

1. Ile masz lat?
2. Twój wzrost.
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
4. Twój cel.
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])

Hej motylki:) Poniżej wypełniam formularz, buziaki trzymajcie się lekko;):
1. Mam 18 lat
2. Mam 162cm wzrostu
3. Moja najniższa waga to 36kg, najwyższa 69kg, obecna 49:(
4. Moim celem jest stopniowe zrzucanie wagi, póki założyłam sobie 45kg
5. Moje odchudzanie zaczęło się w 1 klasie gimnazjum z 60 kilo schudłam do 54 w przeciągu roku, po wakacjach na początku 2 gimnazjum ważyłam już 42kilo, moja mama dowiedziała się o Anie - to był moment krytyczny, byłam hospitalizowana, karmiona sondą przez co  ciągu trzech miesięcy wróciłam do wagi 48 kilo. Po wypisaniu ze szpitala, nie umiałam sobie poradzić - poznałam niewłaściwe dla mnie osoby i zaczęłam się obżerać prowokując później wymioty. Waga wzrosła do 69kg. Byłam załamana, nie wiedziałam co robić. Brzydziłam się siebie, nie mogłam patrzeć w lustro. W okresie pandemii spotkało mnie wiele przykrych sytuacji, m.in. zerwanie z chłopakiem, którego słowa zapamiętam do końca życia, śmiał się ze mnie, mówił mi, że mam ogromne "łapska", że nie jestem wystarczająca, a on może znaleźć sobie kogoś w każdej chwili. Po zerwaniu zaczęłam się za siebie brać. Zaczęłam stopniowo ograniczać kalorie, na nowo zaprzyjaźniłam się z aną i tak w ciągu półtora roku moja waga spadła do 36kg. Przez stres w szkole, pracy i w domu zaczęłam wracać do mi'i. Waga wzrosła do 49kg, a ja nie wiem co mam ze sobą zrobić. Znów nie mogę na siebie patrzeć, znów myślę tylko o tym żeby coś zeżreć - a nie chcę, muszę się skupić na maturze i pracy. Potrzebuje pomocy.
6. Proana jest dla mnie wsparciem jakiego nie uzyskam od nikogo innego, potrzebuje rad i pomocy.
7. Tak jak pisałam wyżej - oczekuje wsparcia i rad, do forum chciałabym wnieść swoje doświadczenie i pomagać innym.
8. Byłam, ale forum po jakimś czasie wygasło.
9. Interesuje się psychologią, muzyką - jestem wokalistką i filozofią. Z zespołem wydaliśmy EP'ke, ale niestety rozpadliśmy się w momencie, gdy każdy wyjechał na studia. Obecnie jestem w klasie maturalnej i zdaje rozszerzony wos, polski i filozofię. Kocham muzykę, naturę i sztukę.

Offline

#2 2021-12-13 11:18:16

amelkaaa40kg
Nowy motylek
Dołączył: 2021-12-13
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Rekrutacja

Hej mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie. Wiec tak
1.Mam 16 lat
2.Mam ok. 165cm wzrostu
3.Moja obecna waga jest moja najnizsza, czyli 43kg, najwyzsza jest 57
4.Zaczelam sie odchudzac intensywnie dopiero w marcu tego roku, choc odkad pamietam ciagle podjemowalam sie roznych diet.Niestety nie byly one skuteczne.Obecnie staram sie jesc max 1000 kcal w ciagu dnia,
5.Moim celem jest dojscie do 40 kg do swiat
6.Nie wiem dlaczego coraz trudniej idzie mi odchudzanie, waga nie chce spadac a przeciez moim celem jest schudniecie
7.Oczekuje wsparcia i rad,chcialabym rowniez pomagac innym
8.Nigdy nie bylam
9.Interesuje sie biologia , z tym wiaze swoja przszylosc. Duzy nacisk klade na moje oceny w szkole, staram sie byc jak najlepsza

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
projektrp - hardhc - pssud - coronavirus - informacje-z-ukrainy-24h