Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-07-11 13:20:13

abyssal
Nowy motylek
Dołączył: 2021-07-11
Liczba postów: 1
Wiek: 16
Aktualna Waga: 48.8
Docelowa Waga: 45
BMI: 17.6
Wzrost: 167
WindowsChrome 91.0.4472.124

Formularz rekrutacyjny abyssal

1. Ile masz lat?

17

2. Twój wzrost.

167cm

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.

46.6, 56, 48.8

4. Twój cel.

Chcę po prostu czuć się dobrze ze sobą, umieć się kontrolować. Aktualnie zależy mi na zejściu do 45kg.

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.

Kiedyś dużo ćwiczyłam, teraz nie mam na to siły, ale chętnie do tego wrócę. Staram się jeść jak najmniej lub wcale. Nie mam konkretnej diety ani planu i chyba dlatego tutaj jestem.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?

Myślę, że jeszcze będę musiała to odkryć. Teraz odbieram to jako wzajemne wspieranie się w dążeniu do wymarzonych sylwetek. Niekoniecznie myślę o tym jak o promowaniu choroby.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?

Nie chcę czuć się samotna w tym wszystkim. Potrzebuję pomocy i sama chętnie jej udzielę jak mogę.

8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?

Nie.

9. Opowiedz coś o sobie

Interesuję się głównie muzyką oraz literaturą. Chcę się tym zajmować, ale nie wiem w jaki sposób. Nie mam za bardzo chęci do życia. Bez przerwy się stresuję i nie wiem co się wokół mnie dzieje. Jestem okropnie samotna.
Może na to nie wygląda, ale jestem optymistką.


Serdecznie wszystkich pozdrawiam :)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
twojamama123 - zamasutokrol - realmadrytelitarni - pokasowe - programyhackikodykontapcpelnewersje