Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-04-19 01:33:29

Fapaja
Nowy motylek
Dołączył: 2021-04-19
Liczba postów: 1
AndroidChrome 80.0.3987.99

Formularz rekrutacyjny Fapaja

1. Ile masz lat?

19
2. Twój wzrost.

159
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.

58,111,97
4. Twój cel.

Aktualnie 70/80
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz?
Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.

Na początku standardowo, utrzymanie deficytu kalorycznego zaczynajac od 2100kcal. (Według zaleceń dietetyka). Tak spory skok wagi był spowodowany moim pobytem w szpitalu psychiatrycznym, na tle myśli suicydalnych, stwierdzono u mnie początki depresji, wraz z zaburzeniami osobowości i załamanie lini życiowej. Przez 2 lata brałam leki, które też bardzo  przyczyniły się do mojego utycia, aktualnie zakończyłam terapię, nie biore juz zadnych lekow. Co do kcal będąc na diecie co jakiś czas zmniejszałam je o 100 i tak co jakiś czas, aż doszło do aktualnego stanu czyli 1000/1100. Zaczęło mi to sprawiać "przyjemność" Uczucie głodu, i przygotowanie jadłospisu na coraz mniej kcal ? oraz mega motywowały mnie efekty, trwa to już jakoś pół roku.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?

Świadomym wyborem, stylem życia, nie drogą na skróty.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?

Porady i wsparcie ❤

8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?

Tak, jakiś czas przed szpitalem czyli ponad półtora temu. Nie bylo to forum a raczej grupowa konwersacja na messengerze ? już wtedy miałam takie postanowienie ale wydarzenia w tamtym okresie wszystko zepsuły i totalnie przestałam mieć chęci do życia a co dopiero dbania o siebie

9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])

To pytanie okazało się być najtrudniejsze... Normalnie chyba powinnam napisać co robię w życiu i czym się zajmuje, ale chciałam was czymś zaskoczyć i napisać coś co was zainwestuje ale mam teraz pustkę w głowie [dblpt]( w każdym razie coś co będzie bardziej subtelne i prywatne to to że, jestem bardzo wrażliwa często płacze z błahego powodu, mam chęci pomóc każdemu na świecie w potrzebie i jestem naprawdę tolerancyjna osobą, nie znam jeszcze takiej która byłaby bardziej ode mnie ? no i wracając do początku to zajmuje się stylizacją paznokci a prywatnie w domu wychowuje dwa (już za miesiąc dwa) pit bulle które też są moją mega pasja i zajawką ❤

Offline

#2 2023-01-02 23:37:00

Ania_95
Nowy motylek
Dołączył: 2023-01-02
Liczba postów: 1
AndroidChrome 108.0.0.0

Odp: Formularz rekrutacyjny Fapaja

1. Ile masz lat?
1)28
2. Twój wzrost.
2)160
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
3) najniższą 50, najwyższa 87,obecna 57
4. Twój cel.
4) schudnąć do 45kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
5) zwyczajowo po prostu starałam się liczyć kalorie ,na tą chwilę nie jem nic oprócz gotowanej marchewki,a jeśli już coś zjem innego to od razu zwracam. Przedział kaloryczny to różnie,ale od 300-500kcl
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
6) grupa wsparcia,gdzie mam nadzieję znalezc ludzi podobnych do mnie,bez narażania się na wysmianie
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
7) oczekuje przede wszystkim wsparcia. jestem osobą towarzyską,chciałabym również komuś pomóc
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
8)nigdy nie bylam
9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
9) mam na imię Ania i mam 28 lat. Jestem mamą niespelnosprawnej córki która wychowuje sama. Anoreksja mi pomogła. Dała mi cel,dała mi możliwość spełnienia,poczucia że mam nad czymś kontrolę.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
replay - zamasutokrol - realmadrytelitarni - speedytrans - thecompton