Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-04-12 12:04:29

Hiraeth
Nowy motylek
Dołączył: 2021-04-10
Liczba postów: 1
AndroidChrome 89.0.4389.105

Formularz Hiraeth

1. Ile masz lat?
19, rocznikowo 20
2. Twój wzrost.
161.5 cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
Najniższa przy aktualnym wzroście jest obecne 40.9 kg, najwyższa około 52-53 kg
4. Twój cel.
Utrzymanie wagi poniżej 45 kilo przy jednoczesnym zachowaniu (a może i nawet polepszeniu) sylwetki, chcę więcej ćwiczyć i być zdrowszy
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
Odchudzałem się przez połowę życia, najpierw nieświadomie, po prostu nie lubiąc tego jak wyglądam, dopiero od około czterech lat licząc kalorie i celowo ograniczając pewne rodzaje jedzenia i ćwicząc, miałem niestety wiele przerw i upadków, aktualnie jestem już na takim poziomie że nie muszę celowo się ograniczać, bo naturalnie wyrabiam bilanse w przedziale od 500 do 1300, czasami 1500 jeśli pozwolę sobie na energetyka (a te jak już lecą to co najmniej parami), zazwyczaj jest to jednak około tysiąca
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Dążeniem do perfekcji, do ideału, nie tylko pod względem wyglądu, ale i w innych dziedzinach życia
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałbyś na nie wnieść?
Zrozumienia, możliwości bycia tutaj, w społeczności osób które są takie jak ja, mogę wnieść wsparcie, dobre rady, obecność
8. Czy już kiedyś byłeś zarejestrowany na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Byłem na trzech, jedno upadło, z drugiego zostałem wydalony przez brak obecności (był to jeden z silniejszych nawrotów depresji), na trzecim już sam nie chciałem się udzielać, wszedłem na drogę "recovery", co jednak okazało się, że nigdy nie było warte zachodu. Strach został wyleczony, pro ana została
9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
Nie lubię opowiadać o sobie, nie wiem czy w takiej sytuacji mam powiedzieć jaki lubię kolor (dioxazine), czy lubię zwierzęta (tak, mam dwa koty), czy może jakie mam traumy (kilka. Kilka). Jestem po liceum mundurowym, aktualnie w szkole policealnej na kierunku ochrona, pracowałem w tej branży dwa lata, kilka miesięcy w innych miejscach, aktualnie od trzech miesięcy zajmuję się sex workingiem, do którego ciągnęło mnie od lat. Związkowo wolę się nie wypowiadać, bo to czysta tragedia. Mocno siedzę w alternatywnych subkulturach, pytany zawsze odpowiadam że jestem punkiem, lubię się czasem malować, interesuję się modą, tutaj głównie diy rzeczami w moich klimatach. Słucham dużo muzyki, przez kilka(naście) miesięcy byłem aktywistą LGBT+ i mniejszości uciskanych w ogóle, jednak przez koronę i pogorszenie stanu  w tym roku dałem sobie na wstrzymanie i jestem w "rezerwie". Pewnie dałoby się jeszcze coś więcej powiedzieć, ale to i tak zdąży wyjść po przyjęciu [dblpt]D

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
playersgroup - proana - pdbazadanych - vaperpg - suncityroleplay