Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-03-31 21:32:23

Anastazja
Nowy motylek
Dołączył: 2021-03-31
Liczba postów: 1
AndroidChrome 75.0.3770.143

Rekrutacja- Anastazja

Hej! Witajcie! Bardzo chciałabym do Was dołączyć. Oto moje odpowiedzi na pytania rekrutacyjne:

1. Ile masz lat?
23
2. Twój wzrost.
172 cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
Najniższa: 50, najwyższa: 61, obecna: 53,5
4. Twój cel.
44 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
Bardzo źle, mam zaburzenia anorektyczno- bulimiczne od około 11 lat. Moje odżywianie to było głównie objadanie się, prowokowanie wymiotów, wycieńczające ćwiczenia fizyczne albo głodówki. Przez jakiś czas trzymałam się bilansu 800 kcal. Teraz jest to głównie 1500 kcal nie licząc dni kiedy się objadam bo wtedy bilans sięga ponad 3500 kcal.
6. Czym dla ciebie jest "pro ana"?
Przede wszystkim kontrolą i perfekcją. Kontrolą nad sobą i swoim zachowaniem w każdej dziedzinie życia. W jedzeniu, ćwiczeniach, nauce, pracy, relacjach z innymi ludźmi. Chcę być lepszą wersją siebie, probowłam już wielu sposobów lecz wiem że tylko Pro-Ana daje mi nadzieję na bycie szczęśliwą
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Oczekuję wsparcia, akceptacji, dobrego słowa, motywacji i to samo chciałabym tutaj wnieść. Wierzę w to że są tu osoby podobnie patrzące na życie jak ja i że znajdziemy wspólny język
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Nie.
9. Opowiedz coś o sobie
Jestem osobą empatyczną, troszczącą się o innych i chętnie niosącą pomóc. Jestem osobą bardzo chwiejną emocjonalnie, mam problemy psychiczne ale z nimi walczę. Jestem trochę zagubiona w świecie, czuje że do niego nie pasuje. Szukam swojego miejsca na ziemi

Offline

#2 2021-04-03 18:26:19

Meggie
Nowy motylek
Skąd: Śląsk
Dołączył: 2021-01-11
Liczba postów: 97
Wiek: 27
Docelowa Waga: 47
Dieta: 800 kcal Full MIkro-Makro
Wzrost: 164
Zrzucona Waga: 24.01 - 5,7kg
AndroidChrome 89.0.4389.105

Odp: Rekrutacja- Anastazja

Hejka!
Tutaj forum jest martwe. Kilka niedobitków takich jaj ja się kręci [dblpt]) w każdym razie miło Cię poznać! [dblpt]heart[dblpt]

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
proana - spongeblox - radioamator - playersgroup - loudrp