Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-03-20 11:02:22

Margo
Nowy motylek
Dołączył: 2021-03-20
Liczba postów: 2
Wiek: 18
Docelowa Waga: 45
Wzrost: 158
MacintoshSafari 605.1.15

Rekrutacja - Margo

Hej wszystkim!
Jestem Margo, poniżej zamieszczam formularz rekrutacyjny.

1. Wiek - 18 lat
2. Wzrost - 158cm
3. Waga: najniższa - 47kg, najwyższa - 60kg, obecna - 57kg
4. Cel - na ten moment 52kg, docelowo 45kg.
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
Dwa lata temu zaczęłam od weganizmu, przez rok szło mi całkiem nieźle, bez liczenia kalorii, ale za to zdrowe, roślinne posiłki. Po roku straciłam zapał, najpierw przeszłam na plant based, na ten moment nie mam żadnej diety.
Co do sportu, hmm, nigdy nie było nam po drodze. Ćwiczenia w domu rzucane po paru dniach, siłownia po kilku miesiącach. Nadszedł czas, aby wreszcie się polubić.
Jeśli chodzi o przedział kaloryczny, średnio jest to 1200-1500kcal - dużo, dużo za dużo. Zdarzają się dni, gdzie jest ich 600, albo te gorsze, gdzie kończę nawet z 2000. Próbowałam trzymać się ustalonego wcześniej bilansu, jednak po kilku tygodniach brak motywacji brał górę.
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Nigdy wcześniej nie interesowałam się tym tematem, więc ciężko mi go zdefiniować. Może szansą na nowy, lepszy początek, dążeniem do perfekcji, samokontroli i osiągania stawianych sobie celów.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Przede wszystkim chciałabym poznać osoby takie jak ja, które mnie zrozumieją i zaakceptują. Z którymi będę mogła porozmawiać, dzielić się doświadczeniami, wzajemnie motywować. Od siebie mogę zaoferować mnóstwo pozytywnej energii, wsparcia emocjonalnego oraz ze względu na fakt, że interesuję się gastronomią - przepisy na niskokaloryczne zdrowe posiłki. 
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Nie, nigdy.
9. Opowiedz coś o sobie.
Myślicielka, melancholik, perfekcjonistka, a czasem nawet pedantka. Miłośniczka kotów, interesująca się makijażem artystycznym, charakteryzacją, body paintingiem oraz stylizacją paznokci, głównie nail artem. W wolnym czasie pisząca wiersze do szuflady, otwarta względem ludzi, jednak częściej wybierająca towarzystwo natury i muzyki. Ambitna, choć często zbyt leniwa.

Mam nadzieję, że ciepło mnie przyjmiecie.
Miłego dnia, trzymajcie się [dblpt]heart[dblpt]

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
liquidradomsko - ibatawia - cs-haze - perfectdolly - armdayz