Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-03-10 17:57:24

lonelyhill
Nowy motylek
Dołączył: 2021-03-10
Liczba postów: 1
WindowsChrome 89.0.4389.72

O mnie

1. Wiek - 26 lat
2. Wzrost - 169 cm
3. Waga: najniższa 49, najwyższa 63,5 - obecna 58,5
4. Szczerze mówiąc, nie mam celu wagowego. Po prostu chcę kontroli, dyscypliny. Liczę kalorie i pozostaję głodna, aby odwrócić uwagę od trudnych emocji, bo znowu nie mogę unieść własnego życia.
5. Moje odchudzanie - najpierw po prostu ucinałam ilość jedzenia, później nie ucinałam ilości ani nie zwiększałam, ale dowalałam treningi, później nie ucinałam ilości jedzenia, ale eliminowałam różne typy pokarmów (zboża, nabiał, tłuste mięso), obecnie stosuję wszystkie trzy opcje. Ćwiczę trzy razy w tygodniu, do tego dodatkowo podejmuję odpowiednią aktywność, gdy przekroczę dzienny limit kaloryczny.   
Odchudzam się okresowo, w zależności od stanu zdrowia, średnio wychodzi około pół roku w każdym roku (xD) tak od ośmiu lat. W czasie kiedy się nie odchudzam, albo udaje mi się utrzymać wagę, albo tyję. Zwyczajowy przedział kaloryczny 700-1200 kcal w zależności od ilości wykonywanej pracy fizycznej i konieczności koncentracji. Nie robię  już od kilku lat głodówek ani totalnie restrykcyjnych diet po 200-300 kcal, bo zdrowie mi już nie pozwala.
6. Pro ana... to sposób poradzenia sobie z trudnymi emocjami, przekucia ich w coś pozytywnego. Droga wyrażenia siebie, swojej niezgody na świat pełen cierpienia, i pokazania nie tylko woli zmiany, ale realnej siły zmieniającej.
7. Od forum oczekuję przede wszystkim wsparcia w trudnych momentach, towarzyszenia, obecności :-) Wnieść chcę swoje ciepło i dobroć, obecność.
8. Byłam raz na takim forum, jednak po pewnym czasie dostałam bana za brak aktywności (w psychiatryku nie było opcji internetu i nie zdążyłam nikogo powiadomić w zamieszaniu)
9. Jestem wrażliwą i twórczą osobą, zajmuję się muzyką i filozofią, no i bardzo nie mogę zdzierżyć widoku mojego nieestetycznego ciała.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
polskipsr - kozaki - managerleague - naszebocki - fajneautazdzialdowaizcalejpolski