Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-02-17 12:50:43

lilith
Nowy motylek
Dołączył: 2021-02-17
Liczba postów: 2
WindowsChrome 88.0.4324.150

Rekrutacja

1. Ile masz lat?
Prawie 22.

2. Twój wzrost.
169cm

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
53.7kg, 86kg, 53.9kg

4. Twój cel.
Zadowolenie. Nie jestem w stanie określić czy będę zadowolona ze swojego ciała przy 45kg czy przy 48kg, ale 45kg od wielu lat świta mi jako idealny, wymarzony cel.

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
Odchudzam się od 12 roku życia. W 2020 roku schudłam ponad 23kg i mam ochotę na więcej. Moje bilanse wahają się od 1000 do 1500kcal. Kocham aktywność fizyczną, więc codziennie przechodzę conajmniej 7km i ćwiczę godzinę. Zależy od humoru, ale jest to zamiennie rowerek stacjonarny, cardio, taniec, skakanka, HIIT.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Określeniem na społeczność i podejście do chudnięcia, które opiera się na kontroli, harmonii i wyważeniu. Jestem jednak zdania, że za wszelką cenę należy przy tym unikać wpadnięcia w anoreksję, wszakże to szalenie ciężka i niebezpieczna choroba.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Oczywiście wsparcia. Odwdzięczę się motywowaniem, radami i również wsparciem.

8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Tak, na dwóch. Wciąż należę, ale fora są martwe. A mnie bardzo brakuje społeczności, która codziennie zrozumie i wesprze. Jestem bardzo regularna i uwielbiam ludzi, więc na forach czuję się cudownie.

9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
Jestem studentką w trakcie pisania pracy licencjackiej. Mam cudownego kotka syberyjskiego i kocham zwierzęta, dlatego też od ponad 6 lat nie jem mięsa. Uwielbiam czytać książki, ćwiczyć i od czasu do czasu maluję na płótnie. Kocham modę i uwielbiam robić niekonwencjonalne makijaże. Jestem miłośniczką tatuaży i piercingu.

Offline

#2 2021-02-17 14:09:19

gąsieniczka99
Nowy motylek
Skąd: Polska
Dołączył: 2021-02-09
Liczba postów: 17
Wiek: 18
Aktualna Waga: 73 kg
Docelowa Waga: 45 kg
BMI: 25.7
Dieta: 600 kcal
Wzrost: 169 cm
Zrzucona Waga: 7 kg
WindowsChrome 88.0.4324.150

Odp: Rekrutacja

Widzę, że mamy bardzo podobne zainteresowania i generalnie historie, ja schudłam ponad 24 kg w rok, teraz zmagam się z nimi jeszcze raz (długa historia z moim ED), też mam kotka tylko, że sfinksa, którego bardzo kocham i nie jem mięsa, uwielbiam się malować i odkładam kasę na tatuaż. Miło jest poznać kogoś z takimi pasjami  [dblpt])


be strong and get skinny

Offline

#3 2021-02-17 14:27:33

lilith
Nowy motylek
Dołączył: 2021-02-17
Liczba postów: 2
WindowsChrome 88.0.4324.150

Odp: Rekrutacja

Bardzo miło mi poznać w takim razie!:)

Ja dużo w swoim życiu chudłam i tyłam.

W 2018 schudłam z 86kg do 65kg, po czym pod koniec 2019 waga wróciła jak jojo i ważyłam żałosne 78kg.

Teraz są lepsze dni, są gorsze, wiadomo, ale udaje mi się nie tylko utrzymać spadek z 2020, ale i jeszcze chudnąć. Zawsze byłam większym dzieckiem, a jako nastolatka zawsze oscylowałam od 60kg do około 67kg i odkąd pamiętam nosiłam rozmiaru M. Przynajmniej do liceum, ale to dłuższa historia...
Nigdy nie ważyłam tyle co teraz, więc to mega motywuje i daje kopa, żeby schudnąć na 100% moich możliwości.


PS kupiłaś mnie Pusheenem, uwielbiam tę postać!;)

Offline

#4 2021-02-17 15:16:16

gąsieniczka99
Nowy motylek
Skąd: Polska
Dołączył: 2021-02-09
Liczba postów: 17
Wiek: 18
Aktualna Waga: 73 kg
Docelowa Waga: 45 kg
BMI: 25.7
Dieta: 600 kcal
Wzrost: 169 cm
Zrzucona Waga: 7 kg
WindowsChrome 88.0.4324.150

Odp: Rekrutacja

Ja od zawsze walczyłam z nadwagą, w pewnym momencie udało mi się schudnąć do 49kg i to był przełom, niestety nie udało mi się utrzymać  i z rozmiaru 32 przytyłam znowu do 38. Teraz to już wgl masakra bo nosiłam 42 i to mnie zmotywowało do ponownego odchudzania. Przez to natrafiłam na temat pro ana i tak trafiłam na te fora. Bardzo się cieszę bo w końcu jestem wśród ludzi, którzy mnie rozumieją i wspierają  [dblpt])


be strong and get skinny

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
forummjakmilosc - magicschool - sraka - spdlkcforum - itsmylife