Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-02-15 14:03:41

JenifreBreatha
Nowy motylek
Skąd: Lublin
Dołączył: 2021-02-15
Liczba postów: 3
Wiek: 19
Aktualna Waga: 48.7
Docelowa Waga: Zacznę od 45, ale marzę o 40
BMI: 20.5
Dieta: 14-10 na \\"dobry początek\\"
Wzrost: 153
Zrzucona Waga: 1.1
WindowsOpera 73.0.3856.345

Formularz rekrutacyjny JenifreBreatha

1. Ile masz lat?

19

2. Twój wzrost.

153cm

3. Twoja waga:

najniższa: w "niezbyt dalekiej przeszłości" 45kg
najwyższa: 49.8kg
obecna: 48.8kg

4. Twój cel.

Na chwilę obecną 45, ale moim marzeniem jest 40 (choć 39 byłoby perfekcyjne)

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.

W wieku 12 lat przesadziłam z odchudzaniem. Podeszłam do tego w nieodpowiedzialny sposób (niekończące się głodówki, wymioty), co doprowadziło  do wychudzenia. Wory pod oczami, wypadające włosy, zniszczona skóra. Od tamtej pory miałam też zakaz korzystania z wagi (która została wyeliminowana z domu). Wyleczyłam się, waga z powrotem stanęła w łazience, a ja na niej. I wtedy się przeraziłam... 0.2 kg dzieliło mnie od 50kg! Jest to próg, którego nigdy nie przekroczyłam (a przynajmniej nie świadomie).
Postanowiłam to naprawić, ale tym razem mając nieograniczoną kontrolę nad sobą, ciałem i zdrowiem. Bo przecież o to w tym chodzi.

Kalorie: staram się powoli schodzić w dół, ale nie tracąc kontroli. Dużo ćwiczę. Dbam o to, aby zawsze nieć wyrównany bilans, nie zostawiać niespalonych kalorii. Staram się ufać aplikacjom w liczeniu tych spalonych, jak zjedzonych.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?

Pro ana to perfekcja, ale i kontrola. Chcę do niej dążyć. Jest przeciwieństwem tego, do czego dopuściłam się jako dziecko.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?

Wsparcia, pomocy, wskazówek. Zamierzam również obdarzyć nimi innych.

8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?

Wiedziałam o istnieniu forum, ale nie uczestniczyłam w żadnym z nich. Jedynie w zamkniętych grupkach i konwersacjach na facebooku, ale było to dawno. Powoli wracam jednak do gry - tym razem tak jak należy. Dlatego też chciałabym zjednoczyć się z innymi.

9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])

Gram na wiolonczeli, wracam do baletu, będącego niegdyś ogromną częścią mojego życia, trenowałam też łyżwiarstwo figurowe. Podjęłam się również niedawno nauki śpiewu operowego, co od zawsze było moim skrytym marzeniem


Bilans 20.02

Zjadłam jednego banana aby dodać nieco energii przy treningu...

Ale trenowałam balet przez prawie trzy godziny + pół godziny cardio

Offline

#2 2021-02-15 14:19:56

filigran
Nowy motylek
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2021-02-09
Liczba postów: 14
Wiek: 18
Aktualna Waga: 58
Docelowa Waga: 53
BMI: 18.4
Dieta: Brak
Wzrost: 176
Wymiary: Nieznane
Zrzucona Waga: 1
Windows 7Chrome 88.0.4324.150

Odp: Formularz rekrutacyjny JenifreBreatha

ojezu jak wspaniale brzmią Twoje zainteresowania  [dblpt]heart[dblpt] wiolonczela jest tak pięknym instrumentem

Offline

#3 2021-02-16 01:06:34

Moai
Nowy motylek
Dołączył: 2021-02-16
Liczba postów: 1
Wiek: 20
Aktualna Waga: 60
Docelowa Waga: 50
AndroidChrome 88.0.4324.152

Odp: Formularz rekrutacyjny JenifreBreatha

A twoi rodzice często cię zmuszają?

Offline

#4 2021-02-16 09:28:29

JenifreBreatha
Nowy motylek
Skąd: Lublin
Dołączył: 2021-02-15
Liczba postów: 3
Wiek: 19
Aktualna Waga: 48.7
Docelowa Waga: Zacznę od 45, ale marzę o 40
BMI: 20.5
Dieta: 14-10 na \\"dobry początek\\"
Wzrost: 153
Zrzucona Waga: 1.1
AndroidChrome 88.0.4324.152

Odp: Formularz rekrutacyjny JenifreBreatha

Czasami gdy kategorycznie odmawiam zjedzenia czegoś co proponują (jak w przypadku wczorajszego gofra), zachowują się trochę jakby obawiali się, że znowu wpadnę w szalone odchudzanie. Oczywiście nie zawsze tak jest, ale wczoraj kazali mi zjeść gofra na swoich oczach. Na szczęście "suchego", bez zbędnych dodatków. To było raczej coś w stylu:
- chyba się nie odchudzasz?
- skądże
- to zjedz gofra *i się gapią*
Na szczęście to pojedyncze sytuacje. Zwykle nie zauważają mojego istnienia. Czasem jednak rzucę się w oczy.
Ale da się to przetrwać. Tym bardziej, że w przyszłym roku prawdopodobnie wyjadę na studia za granicę i będę w pełni odpowiedzialna za siebie i swoją dietę! [dblpt])

Swoją drogą, czy moje pisanie fragmentu dzienniczka w tym miejscu do cytowania, które pojawia się pod postami jest w porządku? Czy powinnam założyć do tego wątek w formularzach rekrutacyjnych?
Bo z jednej strony niektórzy tak zrobili, ale z drugiej, czy nie byłoby to niepotrzebne zaśmiecanie miejsca, które z nazwy nie jest do tego przeznaczone? Z góry dzięki za odpowiedź!


Bilans 20.02

Zjadłam jednego banana aby dodać nieco energii przy treningu...

Ale trenowałam balet przez prawie trzy godziny + pół godziny cardio

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
loudrp - vaperpg - spongeblox - simrallychampionship - radioamator