Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-02-10 16:31:39

Ivanovva64
Nowy motylek
Skąd: Łódź
Dołączył: 2021-02-10
Liczba postów: 2
Wiek: 18
Aktualna Waga: 57
Docelowa Waga: 47
WindowsFirefox 85.0

Formularz rekrutacyjny Ivanovva64

1. Ile masz lat? 18
2. Twój wzrost. 172 cm
3. Twoja waga: najniższa - 45kg najwyższa - 58kg obecna - 56kg
4. Twój cel 47 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
Próbowałam się odchudzać wiele razy od około 11 roku życia. Wtedy też pojawił się u mnie lęk przed tyciem. Zazwyczaj były to głodówki lub rezygnowanie z posiłków i cięcie kalorii, jak to tylko możliwe. Zwykle nie pochłaniam więcej niż 1000 kcal, może 1500 w bardziej obfity dzień. Teraz chciałabym spróbować 800 kcal/dzień. Tak na początek. 
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Jest to dla mnie perfekcja i umiejętność panowania nad swoimi potrzebami/instynktami. Coś, co od zawsze mnie do siebie jakby ciągnęło, ciekawiło - w temacie pro ana siedzę od 11 roku życia.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Akceptacji, poznania ludzi podobnych do mnie, znalezienia swojego "safespace".
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
nie byłam.
9. Opowiedz coś o sobie
Mam na imię Sara, pasjonuję się sztuką i literaturą. Chciałabym bardzo nauczyć się tańca współczesnego, elementów baletu. Lubię patrzeć w gwiazdy i obserwować nocne niebo, wsłuchiwać się w odgłosy natury...Co tu więcej pisać? Wyjdzie w praniu <:

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
4jury - niskaemisja - wiezienie - klaudiacesarz - cloud