Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-02-09 21:44:44

filigran
Nowy motylek
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2021-02-09
Liczba postów: 14
Wiek: 18
Aktualna Waga: 58
Docelowa Waga: 53
BMI: 18.4
Dieta: Brak
Wzrost: 176
Wymiary: Nieznane
Zrzucona Waga: 1
Windows 7Chrome 88.0.4324.150

Formularz rekrutacyjny - filigran

chej

pomocy czy to jest w dobrym miejscu??? gubię się na tu trochę

1. 18 lat
2. 176 cm
3. 49, 59, 57kg
4. 53kg
5. Zaczęłam w 2016 roku mając 14 lat, głodówki i jedzenie napadowe na zmianę, bez ćwiczeń i wymiotów. Przerwałam po roku, wróciłam z BED w 2018 idąc do liceum, osiągnęłam swoje najniższe BMI (15.8), przerwałam do teraz. Nie kontrolowałam swojej wagi przez rok, ale muszę wrócić do odchudzania zwyczajnie dla lepszego samopoczucia. Mój obecny przedział kaloryczny to 2000-2500 kcal dziennie ale nie jestem go pewna, nigdy nie byłam dobra w liczeniu :').
6. Wsparciem w dążeniu do własnego celu, ale nie całym życiem.
7. Pomocy i motywacji w regularności i dyscyplinie, ale nie nacisku. Mam dłuższe doświadczenie, może potrafię udzielić rady. Nie próbowałam, nie udzielałam się wcześniej aktywnie w żadnej społeczności pro ana, dotychczas byłam czytelnikiem.
8. Tak, od 2018 roku jestem czytelniczką myproana.com, wciąż do niego należę, ale to bierna relacja. Zależy mi na tym forum, ponieważ wymaga aktywności i uważam to za jego ogromną zaletę. Jestem ciekawa jak się sprawdzę jako aktywniejszy członek motylkowego community [dblpt])).
9. Ugh, rozrzut zainteresowań między humanistycznymi, ścisłymi (kierunek->medycyna), językowymi i artystycznymi. W stałym i chyba szczęśliwym związku (czuję się teraz jak na tinderze albo rozmowie o pracę), lubię ludzi, szybko empatyzuję, dieta wege, renomowana szkoła, duże swetry, malinowa herbata.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
deithdearg - motoelektro - motoceno - newlifeword - pozaprawem