Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-02-09 17:58:31

FatFakeAna
Nowy motylek
Dołączył: 2021-02-09
Liczba postów: 1
WindowsChrome 88.0.4324.150

Nowy motylek

1. Ile masz lat?
16

2. Twój wzrost.
165 cm

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
Najniższa 63, najwyższa 80, obecna 65

4. Twój cel.
38 kg

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
Zaczęłam jeść ok. 1000-1200 kcal , ale miałam strasznie dużo napadów przez chodzenie na siłownie , bo musiałam jeść aby mieć siłę. Próbuje schudnąć już od 2 lat, myślę o tym od kiedy mam 10 lat. Zwykle jem 500-700 kcal dziennie. Mam napady co 2-3 dni i nie mogę się tego pozbywać , bo ciągle ktoś jest w domu , ale jest coraz lepiej. Jestem bardzo zmotywowana aby w tym roku dojść do celu.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Wydaje mi się , że ten termin jest bardzo zdemonizowany i już nie jestem pewna co to znaczy. Osoby, które w tym nie siedzą uważają , że pro-any namawiają innych do głodzenia się , same nic nie jedzą, nie zdają sobie sprawy z tego , że mogą umrzeć i tylko czychają na jakąś zbąkaną duszyczkę aby wciągnąć ją do tego strasznego świata chowania jedzenia, odpychania ukochanych itp.
Mi się wydaję , że pro-any to po prostu osoby z anoreksją , które nie są jeszcze gotowe na recovery.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Chciałabym poczuć , że jestem chora pomimo tego ile waże. Pomóc innym dobić do celu i sama otrzymać wsparcie.

8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Miałam Tumblra , ale mi usuneli  [dblpt]rolleyes[dblpt]      miałam z 500 obserwujących i głównie miałam tam niskokaloryczne przepisy. Teraz mam instagrama , ale nic tam za bardzo nie postuje, nie umiem się otworzyć .

9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
Mam te 16 lat i chodzę do 2 klasy technikum na geodezję. Nikt nie wie o mojej próbie odchudzania. Sama diagnozuje sobie anoreksję bulimiczną . Restrykcja, głowdówki, napady, wymioty, środki przeczyszczające, brak ćwiczeń , bo jestem leniem [dblpt]P
Od kiedy mam 9 lat słyszę, że za dużo jem , jestem gruba itp. Od kiedy mam 11 lat myślę o głodzeniu się. Kiedy dobiłam 80kg w wieku 14 lat rodzice zapisali mnie na siłownię. Po raz pierwszy liczyłam kalorie 23 marca 2019 i w 2 dni (przy ok. 1000-1200kcal) schudłam 1,5 kg. Nie miałam siły na ćwiczenia bez jedzenia co było wymówką do napadów. Przez te 8 mięsięcy jak tam chodziłam schudłam tylko 8kg.  Zakładam to konto , bo dzisiaj mam napad już 4 dzień z rzędu i mam siebie dość , bo przez 2 dni miałam mieć głodówkę. [dblpt]P

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
twojamama123 - zamasutokrol - realmadrytelitarni - programyhackikodykontapcpelnewersje - pokasowe