Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-02-08 23:16:52

Bambaryła
Nowy motylek
Dołączył: 2021-02-08
Liczba postów: 3
Wiek: 24
Aktualna Waga: 52
Docelowa Waga: 49
BMI: 17,8
Dieta: Vegan
Wzrost: 172
Wymiary: Talia 64
Zrzucona Waga:
WindowsChrome 88.0.4324.146

Bambaryła

1. Ile masz lat?- 24
2. Twój wzrost.- 172
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.- 45/60/52
4. Twój cel.- 49
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.-  Było wszystko/Jem zdrowo i normalnie [dblpt]))), żartuję/mam problem już od 11 lat/1400
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?- Zależy, albo są to 12latki chcące schudnąć albo niestety osoby z problemem.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?- Brakuje mi zrozumienia i wsparcia, nie w rozbudowywaniu problemu ale zwykłym poczuciu że nie jestem sama.
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?- tak, Starving for success. Nie mogłam czytać swoich starych postów, zbyt dużo złego.
9. Opowiedz coś o sobie [dblpt]) Jestem miła i tego oczekuję po innych członkach, normalnie w życiu mi to nie przeszkadza ale tutaj wolałabym nie być krytykowana i atakowana. Jestem studentką, cały czas spędzam na nauce i niestety zjada mnie mój problem, pamiętam że wygadanie się i obecność innych osób z problemem bardzo mi pomogła 2 lata temu. Teraz jest gorzej więc szukam wsparcia.


Only by Design [dblpt])

Offline

#2 2021-02-09 10:42:09

Jestem_Mia_nie_bulimia
Nowy motylek
Skąd: warszawa
Dołączył: 2021-02-09
Liczba postów: 2
Wiek: 17, niedługo 18
Aktualna Waga: 61
Docelowa Waga: 57
BMI: 22,41
Dieta: 600kcal dziennie
Wzrost: 165
Zrzucona Waga: Z 75 do 61= 14kg
AndroidChrome 88.0.4324.152

Odp: Bambaryła

Wiek:17 prawie 18
Mam 165cm wzrostu
Najniższa waga 55\75 60
Mój cel: 56kg
Moje  dotychczasowe odchudzanie polegało na jedzeniu 1500kcal,od 2miesięcy jadłam 800kcal ale aktualnie jem 500kcal.
Czym jest dla mnie pro-ana? Stroną dla osób z ,,problemem"
Czego oczekuję od forum? I co chciałabym na nie wznieść?
iNadzieją i motywacją, i formą wspierania. Jest dla mnie bardzo ważna, cieszę się że tu jestem. Chcę motywować innych aby dążyli do swojego celu.
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Nie.
Opowiedz coś o sobie [dblpt])  Jestem osobą pomocną, i wspierającą, chciałabym aby inni mi kibicował i a nie krytykowali jak osoby bliskie. Oni chcą dla mnie źle, chcą abym jadła jak oni. Nie mam zamiaru przestać.
Chórze do Liceum, staram się uczyć ale całe moje myśli zajmują liczenie kalorii.
Na początku inni gratulowali mi dotychczasowego sukcesu, ale aktualnie tak już nie jest. Mam nadzieję że nie będziecie przeciwko mnie.


Wybierz sobie realny cel. Dąż do niego! - nie słuchaj innych gdy mówią że wuglądasz jak wieszak czy że jesteś juz idealna. Dąż do celu pamiętaj!
Ludzie kłamią! Są zadrośni więc ich nie słuchaj.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
starland - dywersja-summonerswar - wsm - rodzice3 - theconverse