Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-02-08 19:55:57

LaGata
Nowy motylek
Dołączył: 2021-02-08
Liczba postów: 3
WindowsChrome 88.0.4324.146

Rekrutacja

1. Ile masz lat?
          Mam 24 lata.

2. Twój wzrost.
          Mam 178 cm wzrostu.

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
          Moja najniższa waga to 65kg, najwyższa: haniebne 107kg(...), obecnie ważę 80,3kg.

4. Twój cel.
          Moim celem jest osiągnięcie i utrzymanie wagi 55kg oraz zatrzymanie epizodów kompulsywnego objadania.

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
          Jestem w świecie pro ana od 10 lat, miałam swoje wzloty i upadki. Około 4 lata temu zdiagnozowano u mnie kompulsywne objadanie (heh, zaraz po tym jak psycholog wysłał mnie do psychiatry z podejrzeniem bulimii XD). Dwa i pół roku temu otrzymałam cios od życia i odpuściłam - zapuściłam się na amen. Odchudzam się od ubiegłorocznych wakacji, testuję diety pro ana, w stylu Purple Skinny Girl Diet, HSGD, etc.. Zazwyczaj staram się oscylować 800 - 1300 kcal.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
          Kotwicą. Czymś, co pozwala mi utrzymać zdrowe zmysły. Poczucie kontroli, które mi daje Ana pozwala mi nie myśleć o niepowodzeniach i iść dalej starając się o lepsze jutro.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
          Potrzebuję miejsca, gdzie mogę się wygadać... Wśród moich znajomych nikt mnie nie rozumie, jestem oceniania przez moje wybory i wstydzę się szukać pomocy wśród ludzi, którzy najprawdopodobniej uważają Nas za chore psychicznie. W odpowiedzi mogę dać wsparcie innym, ponieważ potrafię wysłuchać i dać zrozumienie innym.

8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
          Nie byłam nigdy członkiem  forum o podobnej tematyce, na początku pisałam blogi - zrezygnowałam ponieważ boję się, że ktoś wzorując się na mnie (tak, wiem że póki co, kiepski ze mnie wzór)mógłby wpaść z ED.

9. Opowiedz coś o sobie
          Jestem całkowicie niepoprawna. Nie robię tego, czego oczekują ode mnie inni ludzie. A jednak potrzebuje akceptacji i panicznie boję się samotności. Nie lubię mówić o sobie, szczególnie obcym (na razie) ludziom. Jestem empatyczna, a za razem trochę typowa "cold bitch". Mam czarne poczucie humoru.
          Póki co, nie pracuję zarobkowo, studiuję i pełnię rolę opiekuna dla moich chorych dziadków.
          Mam nadzieję, że zostanę przyjęta, bo przyznam szczerze, że jestem nieco zdesperowana... Wiem, że sama nie dam rady.

Offline

#2 2021-02-10 10:58:19

LaGata
Nowy motylek
Dołączył: 2021-02-08
Liczba postów: 3
WindowsChrome 88.0.4324.146

Odp: Rekrutacja

http://www.skinnystars.oxn.pl/

Widzę, że to forum ginie. Polecam powyższy link dla tych, którzy chcą uczestniczyć w żywym forum.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sebastianlewandowski - sraka - titanblitz - impelboys - magicschool