Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-02-07 23:56:36

lazyfatanticat
Nowy motylek
Dołączył: 2021-02-07
Liczba postów: 1
Wiek: 18
Aktualna Waga: 59
Docelowa Waga: 52
BMI: 20,65
Wzrost: 169
Wymiary: Talia 68 udo 56
AndroidChrome 88.0.4324.141

Formularz rekrutacyjny lazyfatanticat

1. Ile masz lat? 18
2. Twój wzrost. 169
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna. 48, 64, 59
4. Twój cel. 54/52kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jakk długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
Na przełomie 2017 i 2018 skręciłam się w środowisko prośba na Instagramie i schudłam z 64 do 48kg, później była masa problemów, ja miałam wtedy z 15 lat więc pod groźbami rodziców zaczęłam jeść, aktualnie przytyłam jakieś 4kg od września i źle się z tym czuje więc chce schudnąć, przedział kaloryczny w ostatnim czasie był ogromny, teraz chce ograniczyć najpierw do 1400, później 1200 i stopniowo schodzic
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"? Powrotem do lepszego samopoczucia, poczucia kontroli nad swoim zyciem
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść? Oczekuje wsparcia, rad i motywacji i tyle samo chce zaoferować innym
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz? Nie byłam, udzielalam się na Instagramie
9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
Ciężko się mówi o sobie, chodzę do technikum na profil organizacja reklamy, w sumie polecam dosyć ciekawa sprawa, lubię robić zdjęcia, próbuje się uczyć jazdy na łyżwach (figurowi, ale nie stać mnie na treningi więc uczę się sama) ale aktualnie zamknęli lodowiska, brakuje mi znajomych w życiu realnym co trochę mnie dobija zwłaszcza teraz gdy wszystko jest pozamykane i nie widzę nawet tych fałszywych twarzy w szkkole

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
fajneautazdzialdowaizcalejpolski - aliexpres4you - polskipsr - casual-rpg - naszebocki