Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-02-07 22:00:54

Piggy
Nowy motylek
Dołączył: 2021-02-07
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Formularz rekrutacyjny

1. Ile masz lat? 31
2. Twój wzrost. 169
3. Twoja waga: najniższa 48, najwyższa 71, obecna 71.
4. Twój cel 59
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny. Nigdy się nie odchudzałam ani nie liczyłam kalorii...
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"? Szansa na nowy początek
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść? Chce się sprawdzić, mam nadzieje zmotywować się dzięki wam i zacząć dążyć do doskonałości. To co mogę wam zaoferować to moje wsparcie i dobre słowo...
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz? Nie
9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])  Jestem więźniem własnego ciała które rozepchalo się do ogromnych rozmiarów po ciąży... zawsze byłam bardzo chuda i dalej tak o sobie myśle.... do momentu aż spojrzę w lustro lub do swojej garderoby. Wiem ze jem za dużo, jest to nawyk jaki nabrałam karmiąc piersią.
Nigdy nie byłam na diecie odchudzającej, jednak przed ciąża robiłam sobie co miesięczne 3 dniowe Głodówki dla oczyszczenia organizmu. Jestem wegetarianka

Offline

#2 2021-02-08 23:43:29

Bambaryła
Nowy motylek
Dołączył: 2021-02-08
Liczba postów: 3
Wiek: 24
Aktualna Waga: 52
Docelowa Waga: 49
BMI: 17,8
Dieta: Vegan
Wzrost: 172
Wymiary: Talia 64
Zrzucona Waga:
WindowsChrome 88.0.4324.146

Odp: Formularz rekrutacyjny

Hej, mam problem od 11 lat. Mam bezpowrotnie uszkodzone serce, układ pokarmowy, zęby i ostatnio sypie się głowa. Moje ciśnienie to 75/55 z pulsem 65, często nie jestem w stanie funkcjonować. Brzmi jak szansa na nowy początek? Myślę że jeśli nie masz już problemu to lepiej dla Ciebie jeśli nie będziesz w to wchodzić, to samobójstwo. Masz dziecko a zaburzenia odżywiania to śmiertelna choroba, przenosi się też na dzieci.


Only by Design [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pssm119-mta - ageofdaimyo - exclusivelife - blackmarg - pozaprawem