Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-02-07 18:55:43

karaaramy
Nowy motylek
Dołączył: 2021-02-07
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Mój formularz rekrutacyjny

1. Ile masz lat?
Mam 18 lat
2. Twój wzrost.
166
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
Najniższa: 44 kg
Najwyższa: 62 kg
Obecna: 58 kg
4. Twój cel.
50 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
Od podstawówki czułam się większa od innych dziewczyn w mojej klasie. W kółko wymyślałam nowe diety i sposoby aby schudnąć ale szybko je porzucałam. Kiedy poszłam do liceum wpadłam w depresję. Nie jadłam prawie nic (nie byłam w stanie) i schudłam bardzo szybko. Po kilku miesiącach leki, które przepisał mi psychiatra zaczęły działać i wróciłam do normalnego jedzenia. Niestety wtedy wszystkie kilogramy (razem ze sporą nadwyżką) szybko wróciły. Teraz staram się chudnąć rozsądniej. Parę kilo udało się już zrzucić, ale stanęłam w miejscu. Dziennie jem około 1000 kalorii (czasem trochę mniej a czasem więcej).
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Sposobem życia opierającym się na kontroli. Nie do końca mogę jeszcze kontrolować myśli w swojej głowie, chciałabym móc chociaż kontrolować swój wygląd i wagę.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Od forum chciałabym zyskać motywację, nauczyć się samokontroli, poznać pomysły, przepisy, skuteczne ćwiczenia.
W zamian oferuję wsparcie dla wszystkich borykających się z podobnymi problemami.
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Jest to dla mnie pierwsze tego typu forum.
9. Opowiedz coś o sobie
Jestem niepewną siebie, wystraszoną dziewczyną. Zazwyczaj trzymam wszystko w sobie, dlatego myślę, że te anonimowe wpisy mogą być dla mnie możliwością otworzenia się. Kocham muzykę. Całe moje życie kręci się wokół muzyki i szkoły. Uczę się bardzo dużo, dzięki temu staram się pokazać innym moją wartość i szukam akceptacji.

To chyba wszystko co mogę powiedzieć [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
blueberryrp - cs-haze - cwaniak - ekipalisa - perfectdolly