Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-02-05 11:39:37

Paris
Nowy motylek
Dołączył: 2021-02-05
Liczba postów: 2
MacintoshSafari 604.1

Witajcie kochane

Jestem tutaj nową osóbką, aczkolwiek bardzo chciałabym przynależeć do Was ! ❤️

1. Mam 21 lat ☺️
2. Mój wzrost to 1,57 cm
3. Moja najniższa waga to 44 kg, najwyższa 65 kg, a obecna to 47 kg ?
4. Mój cel to waga: 40 kg
5. Moje dotychczasowe odchudzanie można opisać w wielu zdaniach, trwa ono prawie od 10 lat. Łatwiej i krócej byłoby napisać o teraźniejszym odchudzaniu, ale kochane postaram się Wam w skrocie wszystko opisać. Zaczęłam się odchudzać w wieku 11 lat, wtedy moja waga osiągnęła taka liczbę, ze było to przerażajace.. Ważyłam 65 kg.. Na poczatku było to zdrowe odchudzanie, później mniej.. Najpierw wizyty u szkolnej pielęgniarki później u psychologa. Dzięki głodówkom osiągnęłam wagę 44 kg.. Już wtedy poznałam ta społeczność, czyli Was kochane, to były inne osoby, ale na podobnym forum. Żyłam tak latami, w końcu forum zostało usunięte, a ja starałam się żyć bez tego.. Jak mi szło ? Bardzo złe, chodź utrzymywałam wagę. Reasumujac moja dotychczasowa dieta wyglądała tak, ze jadłam około 600/800 kalorii dziennie (nierazmniej), staram się jeść regularnie, ćwiczę w domu i tańczę Pole Dance, poza tym stosowałam już rożnego rodzaju diety, od głodówek po diety 1000 kcal
6. Mysle, ze bardzo rozpisałam się w poprzednim pytaniu.. Moja przygoda trwa już około 10 lat.. Zaczęła się w sposób oczywisty, chęć schudnięcia.. Pro ana jest dla mnie wsparciem i dążeniem do perfekcji..
7. Na forum kochane chciałabym wnieść bardzo dużo pozytywnej energii, chciałabym dawać bardzo duo motywacji. Oczekuje niewiele.. tylko wsparcia i obecności osób, które mnie zrozumieją w pełni.. bezkrytycznie podejdą do tego, co bede tutaj pisać ❤️
8. Byłam użytkownikiem pare lat temu, niestety tamto forum zostało z niewiadomych przyczyn usunięte..
9. O mnie ? Jestem młoda osóbka, z wieloma planami na życie, uwielbiam podróżować, jestem pozytywna ? Moja największa pasja jest Pole Dance, a poza tym studiuje i pracuje ☺️

Offline

#2 2021-02-07 18:55:16

Czarna
Nowy motylek
Dołączył: 2021-02-03
Liczba postów: 7
WindowsChrome 63.0.3237.0

Odp: Witajcie kochane

Cześć [dblpt]) Jesteśmy w podobnej sytuacji widzę [dblpt]) czekamy na przyjęcie i mamy za sobą podobne doświadczenia w byciu na innych forach, które po pewnym czasie przestawały funkcjonować tak jak dotychczas.
Szybko zaczęła się Twoja "przygoda", jeśli trwa to prawie 10 lat to byłaś bardzo młodziutką dziewczynką zaczynając diety.
Mam nadzieję, że to forum wciąż działa i , że niebawem zostaniemy przyjęte. Nie wiem jak Ty, ale ja czekam na możliwość założenia dziennika [dblpt])

Offline

#3 2021-02-08 22:56:08

Paris
Nowy motylek
Dołączył: 2021-02-05
Liczba postów: 2
MacintoshSafari 604.1

Odp: Witajcie kochane

Witaj ? Straciłam już nadzieje, ze to forum kiedykolwiek odżyje.. Nie chce tutaj promować innego forum, jednak zauważyłam, ze dziennik można prowadzić od razu po założeniu konta na forum mymotylki.fora.pl, wiec zapraszam tam ? Ja sama zalogowałam się tam pare dni temu ?

Wiadomość dodana po 01 min 08 s:
Witaj  [dblpt]heart[dblpt] Straciłam już nadzieje, ze to forum kiedykolwiek odżyje.. Nie chce tutaj promować innego forum, jednak zauważyłam, ze dziennik można prowadzić od razu po założeniu konta na forum mymotylki.fora.pl, wiec zapraszam tam  [dblpt]) Ja sama zalogowałam się tam pare dni temu  [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
motoceno - motoelektro - blackmarg - ageofdaimyo - pssm119-mta