Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-02-03 09:25:21

Czarna
Nowy motylek
Dołączył: 2021-02-03
Liczba postów: 7
WindowsChrome 63.0.3237.0

Czarna

1. Ile masz lat?         28

2. Twój wzrost.        173

3. Twoja waga:

najniższa 51kg,
najwyższa 66kg,
obecna 55,6kg.

4. Twój cel.

cel 1: 53kg
cel 2:52kg
cel 3:50kg

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.

Zawsze polegało to na kontroli spożywania jedzenia (kalorycznej, jakościowej itp.), w okresach przybierania na wadze ta kontrola była mniejsza, albo przez jakiś czas jej nie było.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?

Stylem życia, wyborem. Jest to mój sposób na bardziej świadome odżywianie, dało mi większą świadomość mojego ciała i przede wszystkim kontrolę.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?

Chciałabym tutaj dawać wsparcie i je otrzymywać. Dzielić tym, co mi w duszy gra. Pomagać w trudnych chwilach. Czerpać motywację i motywować.

8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?

Byłam, od 15roku życia kontroluję masę ciała. Bywało różnie. W klasie maturalnej straszono mnie szpitalem (w 2lo ważyłam 50kg), zaczęłam jadać napadowo, w krótkim czasie przytyłam do 66kg. Potem od nowa chudłam [dblpt][slash] Kiedy skończyłam studia musiałam zmienić swoje życie, ogarnąć mieszkanie, znaleźć pracę, nawet dwie. Wtedy odeszłam z forum. Powracam z bardziej stabilną sytuacją życiową [dblpt]) Co prawda już od kilku lat próbuję wrócić, ale tamto forum przeszło metamorfozę, teraz już tam nie można być pro ana tylko trzeba wspierać siebie w zdrowieniu...

9. Opowiedz coś o sobie

Jestem po psychologii, lubię pomagać innym. Kocham zwierzęta, naturę, lubię sport na świeżym powietrzu. Uwielbiam prowadzić auto (choć to chyba nietypowe na kobietę [sred])) i wyjeżdżać na dziko z moimi psami. Obecnie żyję w pojedynkę, ale poznaję kogoś. Też pewnie będę potrzebowała Waszego wsparcia, jeśli niebawem będę związana i będę to godzić z pro ana. Bardzo chciałabym zachować kontrolę.

Wiadomość dodana po 04 min 54 s:
Kurcze, złą wagę najniższą tu podałam, chciałam poprawić, ale dodało się jako nowy wątek.
Nie umiem usunąć tego tu wątku.
Bardzo proszę o pomoc, ten wątek jest do usunięcia [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
aliexpres4you - testowy - polskipsr - fajneautazdzialdowaizcalejpolski - mef