Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-01-25 19:34:03

sunflov
Nowy motylek
Dołączył: 2021-01-25
Liczba postów: 8
Wiek: 18
Aktualna Waga: 76
Docelowa Waga: 65
Wzrost: 172
WindowsChrome 87.0.4280.141

Sunflov rekrutacja, jak zawsze nowy początek.

1. Ile masz lat?
18
2. Twój wzrost.
171
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
najniższa: 56kg
najwyższa: 80 kg
obecna: 76 kg
4. Twój cel.
Mój cel? Hmm... w kilogramach 65. W praktyce pragnę odzyskania kontroli, za którą cholernie tęsknie, skończyć z problemami grubej osoby, zacząć sie podobać sobie i otoczeniu.
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
w wieku 12 lat niczego nie świadoma przeczytałam gdzieś, że żeby schudnąć szybko trzeba obniżać stopniowo kalorie (jako zawsze najgrubsze i najwyższe dziecko w szkole spodobała mi sie ta opcja), zaczęłam o tym więcej czytać i w końcu znalazłam informacje, że tak jedzą "anorektyczki" przestraszyłam się bo jednak nie wiedziałam co i jak a rzekomą anoreksje znałam jako chorobę, jednak nie przestałam i tak od tamtego czasu na zmiane głodówki, obrzeranie sie, siłownia i zdrowy tryb życia jednak musze przyznać ana nigdy mnie nie opuściła w żadnym z tych okresów nie przestałam o niej myśleć a teraz? Zaczynam po raz kolejny od nowa.
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Życiem. W każdej chwili tak naprawde.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Chciałabym poznać inne osoby starające się o to samo, zyskać przez to motywacje, może poznać osobę z którą będę mogła sobie wzajemnie pomagać i dążyć do celu, poznać nowe sposoby i ćwiczenia, co moge wnieść? Wsparcie innym może okazjonalnie jakieś wskazówki czy polecić jakieś ćwiczenia.
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Tak byłam na kilku jednek wszystkie z czasem przestały być aktywne lub się rozpadły.
9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
Witam, kocham seriale, filmy, sztukę i muzykę. Jestem otwartą osobą więc chęnie poznam nowe osoby. Jestem jeszcze w liceum, które niedługo skończe, jednak sama nie wiem co dalej, straciłam poczucie istnienia przyszłości. Wow aż dziwnie tyle powiedzieć o sobie, mam nadzieje, że idzie wam jak najlepiej i życzę wszystkim miłego dzionka [dblpt]heart[dblpt]

Offline

#2 2021-01-25 20:48:39

Meggie
Nowy motylek
Skąd: Śląsk
Dołączył: 2021-01-11
Liczba postów: 97
Wiek: 27
Docelowa Waga: 47
Dieta: 800 kcal Full MIkro-Makro
Wzrost: 164
Zrzucona Waga: 24.01 - 5,7kg
LinuxChrome 88.0.4324.93

Odp: Sunflov rekrutacja, jak zawsze nowy początek.

Hejkaa! Witaj Kochana [dblpt]heart[dblpt]
Czasami trzeba stracić sens by na nowo go zdefiniować [dblpt])
Co do aktywności forum to zawsze mnie to zniechęca kiedy gdzieś się angażujesz,  a później musisz w kółko zaczynać od nowa z nowymi ludźmi

Offline

#3 2021-01-26 11:15:26

sunflov
Nowy motylek
Dołączył: 2021-01-25
Liczba postów: 8
Wiek: 18
Aktualna Waga: 76
Docelowa Waga: 65
Wzrost: 172
WindowsChrome 87.0.4280.141

Odp: Sunflov rekrutacja, jak zawsze nowy początek.

To prawda! Niestety taki styl życia jak pro Ana jest bardzo nie stabilny i bardzo szybko można sie wyłamać dlatego też takie grupy szybko upadają ale na szczęście z każdej można coś innego wyciągnąć, z ciągłego poznawania nowych motylków również inne osoby inne historie inne sposoby poniekąd ma to swoje plusy. Jednak liczę, że tutaj będę mogła utrzymać się troszkę dłużej.

Wiadomość dodana po 19 min 02 s:
Witam wszystkich czytających! Pewnie nie jest to wiele osób jeżeli w ogóle ktokolwiek ale jeżeli tak to mam pytanie a w zasadzie potrzebuje rady. Nie wiem co zrobić. Około trzy tygodnie temu wróciłam do diety jednak razem z tym powróciła duża kontrola i potrzeba karania się za błędy. Jako, że miałam już duże problemu z chłopakiem przez samookaleczanie (cięcie się dokładniej) obiecałam sobie, że to nie będzie wyjście tym razem ale znalazłam inny sposób mianowicie przypalanie się fajkami. Jestem uzależniona od robienia sobie 'krzywdy' więc to nie jest aż taka straszna sprawa jak to brzmi. W każdym razie jako, że to dość oczywiste, że prędzej czy później mój chłop by się dowiedział i nie czułam się dobrze z tym, że ukrywała bym przed nim wcześniej wspomniane przypalanie postanowiłam się przyznać. Oczywiście doprowadziło to do "kłótni" czy też poprostu zdenerwowania na mnie jako że nie radzę sobie dobrze z negatywnymi sytuacjami pod wpływem emocji wygadałam się również co do odchudzania. Teraz wie, pilnuje mnie lub wciska mi jedzenie. Co zrobić żeby nadal móc kontynuować diete, maksymalne ograniczanie  jedzenia tak żeby nie zauważył? CO zrobić jak będe musiała zjeść coś przy nim? Nie wiem co zrobić, mam zero pomysłów...

Offline

#4 2021-01-26 12:12:39

Meggie
Nowy motylek
Skąd: Śląsk
Dołączył: 2021-01-11
Liczba postów: 97
Wiek: 27
Docelowa Waga: 47
Dieta: 800 kcal Full MIkro-Makro
Wzrost: 164
Zrzucona Waga: 24.01 - 5,7kg
LinuxChrome 88.0.4324.93

Odp: Sunflov rekrutacja, jak zawsze nowy początek.

Przynajmniej wiesz, że mu zależy na Tobie.
Dla osób z zewnątrz, które nie są w Twojej skórze cięcie czy przypalanie się papierosami to czysta abstrakcja i wywołuje to jakiś lęk. Nie każdy partner potrafi udźwignąć to psychicznie.

Umów się z nim, że będziesz na diecie zbilansowanej ale ograniczonej kalorycznie. Wyznacz sobie godziny kiedy będziesz jeść (najlepiej bez jego towarzystwa). Poinformuj go o tym, a jak będziecie mieli jeść razem to możesz przecież być po obiedzie, prawda? A dwa obiady to raczej zły pomysł.
Na 100% będzie Cię pilnować bo to naturalne. [dblpt]) mój małż lata temu widząc moje kostki bardzo pilnował abym jadła. Aż mu się znudziło.

Offline

#5 2021-01-26 16:20:04

sunflov
Nowy motylek
Dołączył: 2021-01-25
Liczba postów: 8
Wiek: 18
Aktualna Waga: 76
Docelowa Waga: 65
Wzrost: 172
WindowsChrome 87.0.4280.141

Odp: Sunflov rekrutacja, jak zawsze nowy początek.

Bardzo dziękuje! Super pomysły, niby banalne ale jednak daje to jakąś nadzieje, że może się udać. [dblpt])

Offline

#6 2021-01-26 18:22:56

Meggie
Nowy motylek
Skąd: Śląsk
Dołączył: 2021-01-11
Liczba postów: 97
Wiek: 27
Docelowa Waga: 47
Dieta: 800 kcal Full MIkro-Makro
Wzrost: 164
Zrzucona Waga: 24.01 - 5,7kg
LinuxChrome 88.0.4324.93

Odp: Sunflov rekrutacja, jak zawsze nowy początek.

Proszę ;*

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
4jury - niskaemisja - twom - klaudiacesarz - instictrpg