Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-01-11 22:34:50

eszen
Nowy motylek
Dołączył: 2021-01-11
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Formularz Eszen

1. Ile masz lat?
Rocznikowo 18
2. Twój wzrost.
168
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
40
63
50
4. Twój cel.
46
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
Przez rok borykałam się z zaburzeniami odżywiania w wyniku których wylądowałam w szpitalu. Aktualnie moje zwyczajowe bilanse mieszczą się w granicach 2500 kcal, jednak pojawiają się dni kiedy znacznie przekraczają tą sumę (ostatni punkt)
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Pro Ana jest dla mnie deską ratunku kiedy wszytko dookoła wywraca się do góry nogami. Jest grupą wśród której czuje się zrozumiana.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Oczekuje wzajemnego wsparcia. Chciałabym poprzez wpisy odzyskać własną kontrolę, a także starać się pomóc innym w swoich celach.

8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Owszem należałam. Przestałam udzielać się w momencie kiedy wiedziałam ze straciłam kontrolę (bilansy spadły do drastycznie niskiej wartości), w wyniki czego moje konto zostało usunięte z powodu braku aktywności.
9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
Cześć! Jestem...jestem totalnie rozbita, ale gotowa do działania i pełna motywacji do ogarnięcia się. Ostatni rok był dla mnie straszny ale dzięki niemu dowiedziałam się jak wyniszczające jest popadanie w skrajności. Temat anoreksji mam za sobą jednak pojawiły się problemy natury bulimicznej, które z dnia na dzień przyczyniają się do mojej rozpaczy. 
Chciałabym żeby była to przestroga dla wszystkich czytających. Zaburzenia odżywiania to straszny syf w który nie chce się więcej pakować, jednak nie potrafię w zupełności wyrzec się własnych przekonań, gdyż próbując przekonać się do stosowania diety mieszczącej się w górnych granicach zapotrzebowania kalorycznego czuje się zwyczajnie źle z samą sobą co powoduje moje zachowania autodestrukcyjne objawiające się napadami obżarstwa i przeczyszczaniem się. Wiem, że forum mogłoby pomoc wrócić mi na dobry tor i mogłabym wrócić do trzymania kontroli w granicach rozsądku i znowu żyć w zgodzie ze sobą. Bardzo zależy mi na dołączeniu jednak całkowicie zrozumiem brak zgody na przyjęcie z wiadomo jakich względów. Chce być autentyczna w tym co pisze więc mam nadzieje, ze zostanie to docenione przez administrację:)
Z mojej strony narazie tyle. Z góry dziękuje bardzo za wszelką odpowiedź i życzę miłego wieczorku:3

Offline

#2 2021-01-11 22:42:41

Meggie
Nowy motylek
Skąd: Śląsk
Dołączył: 2021-01-11
Liczba postów: 97
Wiek: 27
Docelowa Waga: 47
Dieta: 800 kcal Full MIkro-Makro
Wzrost: 164
Zrzucona Waga: 24.01 - 5,7kg
LinuxChrome 87.0.4280.141

Odp: Formularz Eszen

Nie ma sensu uciekać ze wstydu czy przez poniesioną porażkę. 
Może gdybyś miała odwagę wtedy zostać, to byłoby Ci łatwiej osiągnąć cel, mniejszymi kroczkami ale jednak [dblpt]) w każdym razie, grunt że masz określony cel i chcesz się pozbierać. To juz ogromny ruch do dobrych zmian ❤

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
twojamama123 - redbulls - ktforum - thecompton - speedytrans