Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-01-03 22:09:07

Ceclia1505
Nowy motylek
Dołączył: 2021-01-03
Liczba postów: 1
Windows 8.1Opera 73.0.3856.284

Cecilia1505 - rekrutacja

1. Ile masz lat?
2. Twój wzrost.
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
4. Twój cel.
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
9. Opowiedz coś o sobie

Cześć wszystkim!

1. Mam 29 lat.
2. Mam 162cm wzrostu.
3. Najniższa waga - 48kg, najwyższa waga - chyba 68kg po rzuceniu palenia (nie miałam odwagi się zważyć, ale mogłam nosić tylko dresy), obecna waga 57kg.
4. Myślę, że mój cel to 47kg, ale nie jestem pewna czy mnie zadowoli.
5. Moje dotychczasowe odchudzanie to długa historia. Przeszłam przez czas bycia grubszą nastolatką zajadającą swoje niepewności okresu dojrzewania. Zaczęłam się odchudzać jeszcze w gimnazjum, później w liceum przed maturą schudłam, ale szybko wróciłam do wagi, gdy zerwałam z chłopakiem, a później poznałam kolejnego. Stosowałam racjonalne limity około 800kcal, głodówki, ćwiczenia aerobowe, stosowałam tabletki z substancjami blokującymi łaknienie, które pozwalały mi też być bardziej obecną na niskich limitach. Tyłam i chudłam na przemian przez wiele lat. Odchudzam się z Aną od 12lat, czasem jej nienawidzę, czasem ją kocham, bo daje mi siłę, teraz chyba się pogodziłyśmy. Nie liczę kalorii, staram się tego nie robić, bo popadam w skrajność, stosuję metodę kompensacji tzn. jeśli zjem sobie to na co mam ochotę na śniadanie i czuję się syta to nie jem na obiad tyle ile zjadłabym normalnie. Przed pandemią wyglądało to inaczej, ale pracuję z domu i trudniej mi ukryć przed partnerem niejedzenie (pilnuje bym jadła) oraz nie mam możliwości wykonywania aktywności fizycznej.
6. Pro Ana jest dla mnie chyba już życiem, nie tyle chudnięciem, a byciem idealną. Stawiam na idealną cerę, idealną fryzurę, idealny styl, chcę żeby wszystko było idealne, chcę być idealna. Idealna sylwetka, szczupła sylwetka... A jednak ciągle zawodzę i nie jest tak jak być powinno, jak widzę to wszystko w mojej głowie.
7. Oczekuję od forum wsparcia i oferuję to samo. Nie szukam miejsca, gdzie spotkam się z krytyką za chęć bycia idealną, za niejedzenie, za szukanie lepszej siebie, chcę wspierać i otrzymać wsparcie w samodoskonaleniu. Oferuję porady w ćwiczeniach, dietach, produktach, chociaż mogę podchodzić do niektórych tematów "staromodnie" wierząc w głodówki, które nic nie dają.
8. Należałam do niejednego forum, ale z czasem dziewczyny się wykruszyły, były coraz mniej aktywne, próbowałyśmy każda na swój sposób dorosnąć. Chciałabym ponownie znaleźć miejsce, gdzie będę czuć się tak bezpiecznie jak kiedyś na tamtych forach.
9. Wolałabym na tą chwilę ograniczyć się do tego co napisałam wyżej, może z czasem, jeśli zostanę przyjęta bardziej się otworzę.

Pozdrawiam każdą osobę, która potrzebuje teraz wsparcia i czekam na decyzję.

Offline

#2 2021-01-11 22:46:58

Meggie
Nowy motylek
Skąd: Śląsk
Dołączył: 2021-01-11
Liczba postów: 97
Wiek: 27
Docelowa Waga: 47
Dieta: 800 kcal Full MIkro-Makro
Wzrost: 164
Zrzucona Waga: 24.01 - 5,7kg
LinuxChrome 87.0.4280.141

Odp: Cecilia1505 - rekrutacja

Jak miło, że są weteranki! Może kiedyś spotkałyśmy się na forum w "tamtych latach" ?
Co do zawodzenia, uwierz na słowo, każda się zawiodła nie jeden raz. I pewnie wiele takich zawodów przed nami ale grunt by iść do przodu.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wsm - t-m - rodzice3 - ebiedronka - uhps