Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-01-02 18:10:58

Yuki06
Nowy motylek
Dołączył: 2021-01-02
Liczba postów: 1
WindowsChrome 87.0.4280.88

Yuki06

1. 20 lat
2. 158
3. najniższa-52,3 , najwyższa-63 , obecna-56
4. cel-45 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział
    kaloryczny.

    O pro Anie wiem już 4 lata, na przestrzeni tych 4 lat miałam takie etapy gdzie stosowałam ją przez pół roku a potem jak to zwykle
    bywa z odchudzaniem -klapa. Teraz jednak mam motywację by znów powrócić i osiągnąć w końcu cel. Od razu mówię że gdy osiągnę
    to 45 kg to rezygnuje. Jakoś nie kręci mnie żeby być mega szczupła. Zwyczajny przedział kaloryczny 600 kcal. Zależy jaki dzień albo
    jem jeden duży obiad i potem już nic do końca dnia, albo małe porcje dzienne. Oczywiście dużo wody, i też ćwiczę fitness - polecam
    Marta Hening na jej blogu. W ciepłe dni -rower, chce przełamać się też na bieganie.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?

Dyscypliną siebie, w moim przypadku ona dawała mi satysfakcje że waga spada, a ja potrzebuję widzieć efekty bo inaczej  się zniechęcam, także swego rodzaju stylem życia.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?

Na pewno motywację , że nie jestem w tym sama, wsparcie .

8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?

Tak, martwe forum - oby to tak nie skończyło

9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
Cóż.... mam dużo zainteresowań- muzyka, astronomia, uczę się grać aktualnie na ukulele, z zawodu grafik komputerowy. Lubię imprezować, spędzać czas z znajomymi , także dużo gram na komputerze, jestem osobą kreatywną ale także leniwą  [dblpt][slash]  Jestem z chłopakiem już od ponad pół roku i nigdy nie powiedział nic o mojej wadze, ale ja widzę po nim żeby chciał bym trochę zrzuciła.

Offline

#2 2021-01-11 22:59:24

Meggie
Nowy motylek
Skąd: Śląsk
Dołączył: 2021-01-11
Liczba postów: 97
Wiek: 27
Docelowa Waga: 47
Dieta: 800 kcal Full MIkro-Makro
Wzrost: 164
Zrzucona Waga: 24.01 - 5,7kg
LinuxChrome 87.0.4280.141

Odp: Yuki06

Ach, Ci faceci.. Mój mąż ponad 14 lat temu powiedział mi, że lubi szczupłe dziewczyny. Na tamten czas było ok, gorzej po dziecku :C wczoraj się śmiałam, że jak wróci ze szkoły policyjnej to na mój widok zapyta "Czy jestem dziewczyna która wypluła jego żona" xD
Haha, no co Ty, ukulele? Nietypowe zainteresowanie ?
A w co grasz?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
poland - blackmarg - pozaprawem - motoelektro - ageofdaimyo