Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2021-01-02 06:48:56

GloomyNymph
Nowy motylek
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2021-01-02
Liczba postów: 1
Wiek: 21
Aktualna Waga: 49.9
Docelowa Waga: 38
Wzrost: 160
WindowsChrome 87.0.4280.88

GloomyNymph REKRUTACJA

1. Ile masz lat?
-Mam 21 lat
2. Twój wzrost.
-160 cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
-Najniższa: 42kg / Najwyższa 60 kg / Obecna 49.9kg
4. Twój cel.
-38kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
Staram się nie przekraczać 500 kcal dziennie, pije napoje tylko ZERO (jak ja XD), niestety uhhh czasem zdarza się binge (wtedy jest rzyganko). A odchudzam się a bardziej żyćko z ED to już jakieś 5 lat ze mną?
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Pro ana jest dla mnie aktualnie jedyną nadzieją, jest to styl życia który dąży do perfekcji...
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Chciałabym uzyskać wsparcie i porozmawiać z kimś kto w tym siedzi, motywować się wzajemnie i dzielić swoimi przeżyciami. Ja oczywiście też bardzo chętnie z kimś pogadam i możemy motywować się nawzajem ;;; )))
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Tak, jednorazowo, jednak byłam wtedy w dość mocnej rozsypce (było to 1.5 roku temu) i miałam he he próbę, więc nie byłam przez chwilę aktywna a potem się ulałam jak buła
9. Opowiedz coś o sobie:
Jestem Aga, studiuję. Interesuję się makijażem, charakteryzacją i modą. Niestety jak robię zdjęcia moich '' total looków'' muszę patrzeć na to swoje ulane dupsko i no już dłużej tak nie mogę. Chętnie jak kogoś poznam podam msg czy inny portal typu GG
S E R W U SSSS [dblpt]heart[dblpt]

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ageofdaimyo - deithdearg - motoelektro - poland - newlifeword