Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-12-31 16:02:20

o18kilomniej
Nowy motylek
Skąd: Holandia
Dołączył: 2020-12-31
Liczba postów: 1
Wiek: 18
Aktualna Waga: 58
Docelowa Waga: 47
BMI: 19,38
Dieta: i'm vege
Wzrost: 173
WWW
UnknownChrome 87.0.4280.109

Formularz rekrutacyjny

1. Ile masz lat?
jeszcze 18, ale za niespełna miesiąc 19

2. Twój wzrost.
173cm

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
najniższa - 50, najwyższa, 68, obecna ~ 58 (od 2 tygodni jestem poza domem i nie mam wagi :c)

4. Twój cel.
47 kg.

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.

odchudzam się od 5 klasy podstawówki, na początku były to głodówki i rystrykcyjne diety 100 kcal/dobę, później wszelakie diety znalezione w internecie,  teraz przede wszystkim skupiam się na tym, by jeść jak najbardziej zdrowo i nie przekraczać granicy 1000 kcal

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Dążeniem do perfekcji, czymś w rodzaju wiary i przekonań.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?

Chciałabym znaleźć miejsce do usystematyzowania swoich myśli i osiągnieć i/lub porażek. Kontakt z osobami, które myślą podobnie do mnie może być zbawienny i owocny, patrząc pod względem wzajemniej motywcji i wsparcia.

8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
nie, to moje pierwsze zetknięcie z takim wirtualnym miejscem. do tej pory byłam wierna blogspotowi i tumblr.

9. Opowiedz coś o sobie
Mam na imię Daria. Mieszkam w Holandii. Jestem wodnikiem, a moim największym marzeniem są studia w Chinach oraz posiadanie własnego konia, na którym mogłabym przemierzać beskresne lasy i plaże podczas zachodów słońca.


Trzymajcie się chudo/ o18kilomniej

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
liquidradomsko - blueberryrp - ibatawia - ekipalisa - cwaniak