Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-12-27 20:53:24

h3llh3ad
Nowy motylek
Dołączył: 2020-12-27
Liczba postów: 1
Wiek: 17
Aktualna Waga: 90
Docelowa Waga: 55
Wzrost: 175
WindowsChrome 87.0.4280.88

Rekrutacja

1. Ile masz lat?
17

2. Twój wzrost.
175 cm

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
57/100/90

4. Twój cel.
55 kg

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
Zaczęłam się odchudzać, kiedy skończyłam 12 lat, wtedy pierwszy raz dowiedziałam się o pro anie i zaczęłam ograniczać ilość spożywanych kalorii. Szło mi to całkiem dobrze do czasu, gdy zaczęłam zajadać stres i lęki. Mój przedział kaloryczny to 1000/1300 kcal.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Pro ana jest dla mnie stylem życia, który był ze mną przez długi czas, daje mi poczucie kontroli.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Liczę, że codzienne odwiedzanie forum da mi motywację do osiągnięcia swojej wymarzonej wagi, znajdę jakieś porady i może ja komuś pomogę.

8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Nigdy jeszcze nie byłam na żadnym forum o tej tematyce, korzystałam tylko z bloga na Tumblr.

9. Opowiedz coś o sobie.
Jestem raczej cichą i spokojną osobą, lubię horrory, piercing, tatuaże. Większość wolnego czasu spędzam na słuchaniu muzyki i graniu w gry lub oglądaniu filmów. Od 3 lat choruję na depresję i fobię społeczną.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wmundurze - grupaszanca - ogamefanatyk - komisariatzksb - aquapalms