Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-12-19 10:13:29

Venezuel
Nowy motylek
Dołączył: 2020-12-19
Liczba postów: 1
AndroidChrome 87.0.4280.101

Fornularz rekrutacyjny Venezuel

1. 22 lata
2. 174 cm
3. Najniższa waga: 43 kg Najwyższa: 95 kg Obecna: 70 kg
4. 40 kg
5. Jestem w pro anie od 12 roku życia. Zacząłem będąc otyłym, w rok schudłem 50 kilo, w wieku 16 lat trafiłem do szpitala na leczenie i od tego czasu tkwię w błędnym kole głodzenia się i napadów bulimicznych. Średnio co rok tyję i chudnę 15 kilo. Pragnę wyrwać się z tego ciągu. Moje przedziały kaloryczne, które obecnie wprowadzam to 600 kalorii, w tym max 30g węglowodanów.
6. Czym dla mnie jest "pro ana"? Nie odpowiem, że stylem życia, bo gdyby tak było to nie dopuściłbym do takiego zaniedbania w kwestii mojej wagi. Pro ana jest dla mnie nadzieją. Nadzieją na znalezienie w sobie ponownie siły i chęci do zmiany na lepsze.
7. Od forum oczekuję wsparcia w moim powrocie do restrykcji. Zawsze po dołączeniu do for lub czatów z prawdziwymi ludźmi utrzymanie restrykcji szło mi o wiele łatwiej niż kiedy nikt mnie nie kontrolujował. Szukałem forum dla ludzi 18+ i cieszę się, że takie znalazłem. Mam nadzieję, że znajdzie się tu dla mnie miejsce.
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz? Byłem przez okres około 4 lat na różnych forach. Większość niestety szybko wygasa gdyż mało kto potrafi wytrwać w restrykcjach dłużej niż kilka miesięcy.
9. Jestem studentem farmaceutyki, przy czym mam też przedmioty związane z dietetyką i mam nadzieję, że będę w stanie swoją wiedzą komuś tu pomóc w zamian za motywację w zrzuceniu wagi. Przez lata bulimii nabawiłem się zapalenia żołądka, a co za tym idzie dużych ubytków krwi i obecnie nie mogę uprawiać sportów takich jak bieganie czy sporty zewnętrzne. Ale z ćwiczeniami w domu na pewno dam sobie radę. Zmagam się z depresją i jedzenie często traktuję jak ucieczkę. O, i jestem fanem warzyw, więc przynajmniej to przemawia na moją korzyść [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
polskipsr - testowy - gornicynet - mef - fajneautazdzialdowaizcalejpolski