Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-12-18 22:20:45

mothboy
Nowy motylek
Dołączył: 2020-12-18
Liczba postów: 1
AndroidChrome 87.0.4280.88

Rekrutacja - Ash

1. Ile masz lat? Od września tego roku 18.
2. Mój wzrost 165 cm.
3. Moja waga: najniższa 38kg najwyższa 58kg obecna 53kg
4. Mwój cel. 45kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.

Zacząłem odchudzanie w piątej klasie podstawówki pijąc olej rycynowy po posiłkach żeby się przeczyszczać. Jako 12 latek byłem już głęboko w społeczności pro Ana. Potem kilka razy poddawałem się recovery ale zawsze po jakimś czasie wracałem. Obecnie mam bardzo kiepski moment w życiu więc od kilku tygodni jem mniej niż zdrowa osoba. Mój przedział kaloryczny to obecnie około 1000 - 1200 kalorii.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"? Społecznością w której zawsze można liczyć na wsparcie.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść? Chciałbym dzielić z kimś moją podróż i być może żeby ktoś dzielił swoją ze mną.
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz? Tak, byłem. Podczas recovery decydowałem się wyjść.
9. Opowiedz coś o sobie
Hmm... No to
Hej jestem Ash. Chodzę do Liceum teatralnego w sporym mieście w Polsce. Mam cudownego chłopaka, kota i dwie eszewerie (roślinki). Kiedyś byłem ć*unem i czasem chciałbym do tego wrócić, uczę się grać na gitarze, w przyszłym roku planuję zamieszkać z moją najlepszą przyjaciółką. I w zasadzie całkiem dobrze mi się w życiu układa ostatnio, dlatego nie rozumiem czemu moja psychika robi fikołki. A i co do zaburzeń to mam zdiagnozowane borderline personality disorder (F.60.31) I jestem w trakcie diagnostyki pod kątem bipolar disorder lub Chad.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sebastianlewandowski - spdlkcforum - itsmylife - ardemia - menadzersiatkowka