Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-12-03 23:03:34

Magdalena0401
Nowy motylek
Skąd: Zakopane
Dołączył: 2020-12-03
Liczba postów: 1
WindowsChrome 87.0.4280.66

Wymarzona waga - 50 kg

1. Ile masz lat? - 29
2. Twój wzrost. - 175
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna- Najnizsza-72, najwyzsza-116, obecna - 84
4. Twój cel - 50 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny - W połowie kwietnia tego roku wazyłam 116 kg  21 listopada wazyłam juz 72 kg, przez ten cały czas jadłam okolo 300 kcal dziennie czasami było to nawet tylko jedno jabłko dziennie  [dblpt]D  Niestety od 21 listopada wpadłam w jakis trans  [dblpt](   [dblpt]( Rzuciłam sie na jedzenie  szczególnie na słodycze zaczełam obzerac sie jak swinia i wlasnie teraz tak wygladam, codziennie łykalam srodki przeczyszczajace ale to nie pomogło, przytyłam do wczoraj az 12 kg   [dblpt]nie[dblpt]  Dzisiaj nie zjadłam nic Chce przez tydzien zrobic glodowke a pozniej wrócic do 300 kcal dziennie
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"? -Super forum z osobami o silnej woli , ktora ja tez bardzo chciałabym sie stac
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?- Oczekuje od forum wsparcia, rad, jak zabic w sobie ta mysl kiedy zbliza sie atak jedzenia. Chciałabym wniesc do forum takze wsparcie w trudnych momentach i mobilizowanie do jak najwiekszej utraty wagi
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?- Nie byłam
9. Opowiedz coś o sobie- Mam na imie Magda mam 29 lat, pracuje jako kelnerka . Odkad pamietam zawsze byłam gruba , zawsze wszyscy sie ze mnie smiali ze nie moge sie nigdzie zmiescic, ze nigdy nie znajde meza i oczywiscie to prawda bo nadal jestem sama. Przelom nastapil w kwietniu kiedy jeszcze przytylam i stwierdzilam ze DOSC ! Musze schudnac . Udalo mi sie schudnac 44 kg, tylko ten głupi wilk sie we mnie odezwal i przytylam . Ale dzisiaj rano wstałam i jest super, nie czuje glodu . Musze najpierw dobic do tych 72 sprzed 2 tygodni a potem do 50 kg  [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
splyw2020 - emiliada - komisariatzksb - deepestdarkness - ogamefanatyk