Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-12-03 11:40:33

alexandraaa
Nowy motylek
Dołączył: 2020-12-03
Liczba postów: 1
WindowsChrome 87.0.4280.66

REKRUTACJA (FORMULARZ)

Hejoo,
1- 18 lat
2 - 168 cm
3 - najnizsza: 49 kg, najwyzsza: 73 kg, obecna: 73
4 - na początek 63-60 kg, gdy uda mi się to z czasem znacznie niższa, np. 55 kg itd..
5 - Było to rok temu w połowie lutego (wazyłam wtedy ok.65-67 kg)- postanowiłam jesć 1000 kcal, liczenia kcal stały się obsesją, z czasem zaczęłam też ćwiczyć cardio, biegać.. Po 1.5 miesiąca ważyłam 49 kg (na mój wzrost to naprawdę mało). Chudłam bardzo szybko, moi bliscy, znay widzieli to, lecz mi było mało i nawet nie miałam świadomości tego jaka byłam już chuda, nawet moja mama widziała jak odstają mi żebra, wszystkie kości.. Ludzie myśleli, że jestem anorektyczką, a ja nie wiedziałam o co im chodzi, bo czułam się w końcu świetnie w swoim ciele, stałam się odważniejsza, pełna radości.. Nosiłąm wtedy rozmiar XS, teraz nosze M, a i tak te ubrania są ciasne.. Po 3 miesiącach dopadł mnie efekt jojo i problemy z hormonami  (ogólnie mam niedoczynnośc tarczycy, którą lecze do tej pory). Po tym czasie zaczęłąm normalną diete, coś tam schudłam, lecz dręczyło mnie to, że to długotrwały proces, więc nie jadłąm nic przez 5 dni (od razu schudłąm 5 kg). Pozniej tyłam i chudłam na zmiane, można pisać i pisać o tych wzlotach i upadkach. Teraz znajduję się w miejscu gdzie przytyłam dosyć mocno, waże 73 kg, dla mnie to koszmar.. Czuje się tak zle ze sobą, że nie mam ochoty wychodzić do  ludzi.. Dziś mój tato nawet powiedział, że się spasłam, oczywiście się popłakałam mając świadomość tego.. Chce znowu poczuć się dobrze, bo narazie czuje się ze sobą najgorzej, nie mogę patrzeć na siebie, aż cięzko mi się funkcjonuje..
6- dązenie do idealnej sylwetki, do perfekcji, z czasem staje się to stylem życia
7- Oczekuje rad, pomocy, przede wszystkim wsparcia. Chcę schudąc jak najszybciej, bo chce poczuć się znowu dobrze ze swoim ciałem (to mi pozwala na tyle możliwości, czuje wtedy, że zyje), bo narazie czuję się najgorzej i nie mam ochoty na nic, nawet unikam wychodzenia do ludzi, wstydzę się teraz siebie, moje poczucie wartości tak spadło, że nie ciesze się na ten moment z niczego, bo nie potrafię się zaakceptować! Chciałąbym wnieść do grupy motywaje, udowodnić, że wszyscy możemy być silni.. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Pokażmy i udowodnijmy SAMYM SOBIE, że osiągniemy nasz sukces, że potrafimy !!
8- Nie
9- Mam na imię Ola, interesuję się sportem, montażem filmu, jestem trochę pokręcona, szalona, kocham zwierzątka !!
Dziękuje, za uwage. W razie czego jestem otwarta na znajomości oraz pomoc [dblpt]))

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
radioamator - rrsp184 - pdbazadanych - simrallychampionship - spongeblox