Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-11-30 12:30:12

nina
Nowy motylek
Dołączył: 2020-11-30
Liczba postów: 1
Wiek: 18
Aktualna Waga: 58 kg
Wzrost: 164 cm
WindowsChrome 87.0.4280.66

formularz rekrutacyjny - nina

1. Ile masz lat?
- 18

2. Twój wzrost
- 164 cm

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
- najniższa: 48 kg, najwyższa: 63 kg, obecna: 58 kg

4. Twój cel:
- 50 kg, odzyskanie dawnej motywacji, lepsze samopoczucie

5. Jak wyglądało twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda?
- W wieku 14 lat osiągnęłam moją najwyższą dotychczasową wagę, był to mój przełomowy moment. W tym samym okresie zaczęły się moje problemy z depresją i innymi zaburzeniami. Były momenty, kiedy jadłam 200-600 kcal dziennie, wyeliminowałam wtedy w większości niezdrową żywność; fast foody, słodycze. Od tamtego czasu miałam wzloty i upadki, przez większość tego prawie już 5-letniego okresu jadłam w granicach 1000 - 1500 kcal. W tym momencie staram się zamykać w 1000.

6. Czym jest dla ciebie "pro ana"?
- Pro ana to przede wszystkim styl życia, sposób bycia, a także swego rodzaju społeczność. Od wielu lat ta "postawa" gra ważną rolę w moim życiu, jest moim wyznacznikiem samokontroli.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
- Od forum oczekuję wsparcia, zrozumienia i motywacji.  Zależy mi na poczuciu bezpieczeństwa, możliwości otwartej i kulturalnej rozmowy [dblpt]) 

8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej tematyce?
- Przez dwa lata aktywnie uczestniczyłam w innym forum pro ana, które w tym momencie niestety nie jest już aktywne. Próbowałam też przez chwilę znaleźć swoje miejsce na jeszcze innym forum, jednak nie spodobała mi się panująca tam atmosfera, uczestnicy nie byli zbyt przyjaźnie nastawieni wobec siebie, poziom dyskusji w moim odczuciu nie był zbyt dojrzały.

9. Opowiedz coś o sobie
- Jestem osobą raczej zamkniętą w sobie, ale dość ambitną. Interesuję się psychologią i planuje studia w tym kierunku.


♡❀♡

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
aquapalms - kantoralexrzeszow - splyw2020 - wmundurze - komisariatzksb