Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-11-30 00:15:57

hiacynt
Nowy motylek
Dołączył: 2020-11-29
Liczba postów: 1
WindowsChrome 87.0.4280.66

formularz rekrutacyjny: hiacynt

1. Ile masz lat?
21

2. Twój wzrost.
165

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
Najniższa: 52
Najwyższa: 81
Obecna: 75

4. Twój cel.
Chciałbym ważyć 50kg.

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
Zawsze byłem większy, głównie przez problemy z tarczycą. Zacząłem odchudzać się w wieku 15 lat z wagą 65kg, jadałem wtedy po 200-700 kalorii. W pierwszej klasie liceum pojawiła możliwość wyjazdu do Japonii i nauki w prestiżowym liceum w dużym mieście, z której z radością skorzystałem. Mieszkając u różnych rodzin nie miałem możliwości kontrolowania swojej diety, wróciłem do Polski ważąc 68kg. Po powrocie wydarzyło się niesamowicie dużo paskudnych rzeczy, których efektem był mój długotrwały romans z narkotykami i alkoholem. Moja waga zmieniała się w tym okresie gwałtownie, potrafiłem nie jeść wcale przez kilka dni, potem rzucać się na jedzenie. Mimo całego tego bajzlu udało mi się dostać na wymarzone studia i wyprowadzić do innego miasta. Zaczęła się długa i ciężka walka z uzależnieniem, której wynikiem była moja najwyższa jak do tej pory waga.
Prze kilka ostatnich tygodniu jadłem 700-900kcal dziennie.
Dziś zaczynam SGD.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
To poczucie, że robisz wszystko by być najlepszą wersją siebie. Kontrola, świadomość własnej siły i mocy sprawczej.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Chciałbym mieć miejsce, w którym mógłbym dzielić się własnymi doświadczeniami, otrzymywać wsparcie i wspierać jednocześnie.

8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Z pierwszego forum odszedłem w związku wyjazdem, który absolutnie pochłonął 100% mojego czasu. Potem należałem do jeszcze jednej społeczności, która po jakimś czasie prawie zupełnie przestała być aktywna.

9. Opowiedz coś o sobie
Uwielbiam muzykę klasyczną i jazz, bardzo dużo czytam. Utrzymuję się z działalności artystycznej. Poza polskim posługuję się biegle trzema innymi językami.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sebastianlewandowski - impelboys - ardemia - titanblitz - spdlkcforum