Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-11-24 14:20:04

Betka90
Nowy motylek
Dołączył: 2020-11-24
Liczba postów: 1
AndroidChrome 86.0.4240.198

Formularz rekrutacyjny

1. Ile masz lat
30 lata

2. Twój wzrost

155 cm

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna

Najniższa 58 kg, najwyższa 90kg(po ciąży)  obecnie 85 kg

4. Twój cel
Chciałabym 55 kg to byłaby wymarzona waga

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?

Nie stosowałam żadnych diet.Staralam się raczej ograniczać produkty  kaloryczne,z złym skladem.Niestety borykam się z napadami.
Raz jem bardzo mało i staram.sie ćwiczyć ( chociaż brak mi motywacji), innym razem wrzucam w siebie wszystko a w szczególności słodycze którym nie mogę się oprzeć.Nie czuje sytosci- cały czas bym jadła( zajadła problemy)

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?

Proana jest stylem życia. To droga do perfekcji.Jest  rodzajem  oparcia którego brakuje mi w innych.Pomocą w kontrolowaniu siebie.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Na forum chciałabym  znaleźć wsparcie i dobre słowo .Chcialanym uzyskać rady od osób bardziej doświadczonych. Ja również postaram się wspierać inne osoby jeśli będę potrafiła.

8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
Nie

9. Opowiedz coś o sobie

Jestem mamą 1.5 rocznej Michalinki.Pracuje jako nauczycielka . Nie jestem osobą wylewną, ale lubię słuchać innych i w miarę możliwości pomagac.Ostatnio moje życie jest bez sensu ciągle wysłuchuje o sobie obraźliwych uwag dotyczące stylu życia i wygladu. Chcialabym wkoncu udowodnić że jestem wartosciowa osoba.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
polskiserwerextrazabawy - cs-haze - perfectdolly - blueberryrp - armdayz