Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-11-05 19:46:24

holliwould
Użytkownik na próbie
Dołączył: 2020-11-05
Liczba postów: 10
WindowsOpera 72.0.3815.186

formularz rekrutacyjny

1. Ile masz lat?
- 22

2. Twój wzrost.
- 173

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
- 59,92,86

4. Twój cel.
- chciałabym znowu widzieć 6 z przodu na wadze [dblpt]((

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
- Kiedy liczę kalorie staram się zamknąć w 1000 kcal. Czasem przekroczę to o 100 lub 200. Niestety przez chaos w głowie nie zawsze sto robię. Kiedy nie widzę ile zjadłam - jem więcej. Pewnie padnie też pytanie skąd skok wagi. Na początku mojej poważniejszej przygody z odchudzaniem (3 klasa liceum, 2017r) moim sposobem było wywoływanie wymiotów. To pozwalało mi na dużo większą pozorną kontrolę. Wymiotowałam właściwie po każdym posiłku. Teraz już staram się tego nie robić, ale przez ten czas nie nauczyłam się spożywać odpowiedniej ilości jedzenia. Jestem też bardzo skrajną osobą na wielu płaszczyznach życiowych i jedną z nich jest jedzenie. Nie jestem człowiekiem, który nauczy się po prostu zdrowo jeść. Muszę wpadać w którąś ze skrajności.
Dodatkowo przez ten rok wróciłam do leczenia psychiatrycznego. Początkowo leki blokowały mój apetyt, co mnie cieszyło, a później było już tylko smutniej.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Swego rodzaju stylem życia, który zasiał się już w moim umyśle kiedy byłam dzieciakiem.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Myślę, że przede wszystkim motywacji (przejrzałam kilka postów rekrutacyjnych i po Waszych odpowiedziach wiem, że będę mogła ją tu znaleźć. Swoją drogą, trochę się stresuje tym procesem rekrutacyjnym xD)
A co mogłabym wnieść? Szczerze mówiąc to nie wiem. Mam nadzieję, że również będę mogła motywować innych swoimi słowami. Porozmawiać, jeśli ktoś będzie akurat tego potrzebował. Raczej nie doradzić, bo w tym chyba jestem jeszcze słaba, ale zawsze z chęcią wysłucham.

8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Chyba nie. Wiem, że chciałam, ale nie trafiłam nigdy w otwartą rekrutacje.

9. Opowiedz coś o sobie
Nie mam chyba już za dużo do opowiedzenia. Kocham sztukę, wszystko co się mieści w tym pojęciu. Od malarstwa, przez rzeźbę. Studiuję na kierunku szeroko związanym  z sztuką digitalową (w tym roku czeka mnie obrona dyplomu, w sumie nie mogę się doczekać).
Jestem fanatyczką mojego kota, który jest ze mną już pół mojego życia i kocham Czeską Pragę.

Offline

#2 2020-11-05 19:59:14

Minion
Gość
Windows 7Chrome 86.0.4240.183

Odp: formularz rekrutacyjny

Pomysłowy nick [dblpt]D
Bilanse ilościowo masz fajne.
Kurczę, więc praktycznie od początku mocno bulimicznie [dblpt][slash] Cieszę się, że starasz się już nie zwracać, naprawdę to przyniesie więcej strat niż korzyści i jak sama widzisz pewnie po sobie łatwo się w to "wkręcić" [dblpt][slash] Walcz z tymi impulsami, nie poddawaj się im.
A mogę zapytać, na co się leczysz u psychiatry? Jest tu kilka osób, które też się leczą i/lub uczęszczają na terapię (w tym ja), więc myślę, że znajdziesz tu zrozumienie na tej płaszczyźnie.
Nie ma się czym stresować, spokojnie [dblpt])
Fajnie, że interesujesz się sztuką [dblpt]D Koty [dblpt]heart[dblpt]
Bardzo mi się podoba Twój kwestionariusz i wzbudziłaś we mnie dużo sympatii, powiem szczerze [dblpt]D

#3 2020-11-05 23:08:15

holliwould
Użytkownik na próbie
Dołączył: 2020-11-05
Liczba postów: 10
WindowsOpera 72.0.3815.186

Odp: formularz rekrutacyjny

Dziękuje!

Właściwie większość moich problemów jest spowodowanych nadmierną wrażliwością na wszystko. Przez to dużo się stresuje i łatwo wpadam w stany depresyjne. Przez moment miałam intenstywny romans z OCD, ale lekarz mówi, że to też przez stres.

Nic nigdy mi nie zdiagnozował, nic nie powiedział wprost. Więc właściwie sama nie wiem co napisać xD
A jak jest z Wami?

Offline

#4 2020-11-06 00:32:01

Aurora_Borealis
Motylek
Skąd: Opole
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 500
Wiek: 17
Aktualna Waga: nie mówmy o tym
Docelowa Waga: o tym też lepiej nie
BMI: ani o tym
Dieta: recovery <3
Wzrost: 159cm
WindowsChrome 86.0.4240.183

Odp: formularz rekrutacyjny

Dzień dobry, ekstrawertyczna neurotyczka z OSFED, fluoksetynka 40mg, kłaniam się  [dblpt]please[dblpt]

Przypominasz mi jedną dziewczynę ode mnie ze szkoły (też jestem w plastycznej, tylko że liceum) którą raz przyłapałam na wymiotowaniu w łazience  [dblpt](

Fajnie będzie cię tu zobaczyć [dblpt]heart[dblpt]


"To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni."

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
4jury - naszazydowska17 - majorkarpg - klaudiacesarz - wiezienie