Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-11-03 22:32:51

karina
Gość
WindowsChrome 86.0.4240.111

Powitanie. Formularz.

Witajcie kochane.
Niezwykle cieszę się, że natrafiłam na owe forum. Niestety, ale wiele motylków odeszło, a blogi i strony temu poświęcone zostały usunięte. Uważam, że wspólne wsparcie jest najważniejsze i że razem damy radę!


1. Ile masz lat?

Mam 18 lat.

2. Twój wzrost.

172 cm.
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.

Najniższa waga: 56 kg
Najwyższa waga: 90 kg
Obecna waga: 73 kg

4. Twój cel.

Moim celem jest mieć piękne, zgrabne, szczuplutkie ciało i nie poddawać się. Waga o jakiej marzę to 50 kilogramów.

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.

Z początku odchudzałam się, można by powiedzieć, że zdrowo, bo jadłam około 1000-1200 kalorii na dzień. Następnie przeszłam na HSGD, później na SGD. Schudłam najwięcej ponad 20 kilogramów. Przed problemy, które napotkałam na swojej drodze znowu przytyłam do ogromnej wagi. Winię za to jedynie siebie, ale wiem, że umiem to naprawić. Odchudzam się... Cóż, do społeczności pro-ana należę od kilku lat, bo odkąd miałam 14 lat. I tak tyłam, chudłam, ale teraz chcę osiągnąć stałe efekty, nie chwilowe. Mój zwyczajowy przedział kaloryczny ostatnimi czasy to >1000 kalorii.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?

To część mnie, to społeczność, ideologia, z którą spędziłam kilka lat życia i zawdzięczam jej oraz osobą, które dzięki niej poznałam, niezwykle wiele.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?

Oczekuję wsparcia, zrozumienia i pomocnych dłoni, to samo pragnę dać od siebie. Chcę służyć pomocą, bo jeśli na czymś się znam, to jest to zdrowe odżywianie, ale i głodówki i ćwiczenia.

8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?

Oczywiście. Nie należę do niego, ponieważ wszystkie zostały usunięte, a i osoby z nich zaczęły odchodzić.

9. Opowiedz coś o sobie.

To jedno z takich pytań, na które nie lubię odpowiadać, więc mam nadzieję, że jeśli powiem w skrócie, też będzie dobrze. [sred])
A więc... Chodzę do 3 liceum, planuję iść na germanistykę, a w przyszłości otworzyć własne biuro tłumaczeniowe. Interesuję się językiem niemieckim, klasyczną literaturą amerykańską oraz czarostwem. Myślę, że tyle wystarczy.

I tak, to by było na tyle... Jeszcze nie do końca ogarniam te forum, ale myślę, że w końcu się nauczę.
Pozdrawiam cieplutko, kochane.

#2 2020-11-03 23:38:56

Minion
Gość
Windows 7Chrome 86.0.4240.111

Odp: Powitanie. Formularz.

karina napisał/a:

Chcę służyć pomocą, bo jeśli na czymś się znam, to jest to zdrowe odżywianie, ale i głodówki i ćwiczenia.

Stosujesz głodówki?

#3 2020-11-04 00:09:34

karina
Gość
AndroidChrome 80.0.3987.99

Odp: Powitanie. Formularz.

Nie do końca wiem, że można odpowiedzieć na wiadomości osobno, czy w takiej formie, więc odpowiem tak, z góry przepraszam. [sred])

Tak "nx", to właśnie z Tobą rozmawiałam na messengerze. ^^
Nie mam nic stwierdzonego, nigdy się nie leczyłam, ani nie badałam. Tak reagowałam w swoim czasie na stres i uciążliwe myśli, które chodziły mi po głowie, ale nauczyłam się nad tym panować.

"Minion", nie, nie stosuję już głodówek, chociaż czasami, to muszę przyznać, zdarzają się dni, gdzie zjadam poniżej 1000 kalorii, na przykład 500, lecz to zdarza się wyjątkowo rzadko. [dblpt])

#4 2020-11-04 11:00:11

Aurora_Borealis
Motylek
Skąd: Opole
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 500
Wiek: 17
Aktualna Waga: nie mówmy o tym
Docelowa Waga: o tym też lepiej nie
BMI: ani o tym
Dieta: recovery <3
Wzrost: 159cm
WindowsChrome 86.0.4240.111

Odp: Powitanie. Formularz.

O, czarostwo!

Wiadomość dodana po 46 min 36 s:
Zostałaś przyjęta na okres próbny i masz już założony dziennik [dblpt]heart[dblpt]


"To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni."

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
deithdearg - poland - motoelektro - motoceno - blackmarg