Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-11-03 17:43:23

aliss
Użytkownik na próbie
Dołączył: 2020-11-03
Liczba postów: 21
MacintoshSafari 605.1.15

rekrutacja

1. Ile masz lat?
2. Twój wzrost.
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
4. Twój cel.
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
9. Opowiedz coś o sobie

1. 21

2. 161

3.49/50, 60, 53

4. 48

5. z pro ana po raz pierwszy zetknelam sie prawdopodobnie w wieku 15 lat- mialam wtedy swojego bloga i relacjonowalam swoje postepy etc., pozniej zostawilam ane, poniewaz widzialam, ze zmierza to w zlym kierunku, jednak ten mindset jest ze mna do teraz. nie wiem jak dlugo sie oddchudzam, nie wiem o ile mozna nazwac to odchudzaniem czy juz bardziej stylem zycia. jem pomiedzy 1300-2000 kcal i spalam tyle, zeby wychodzilo 1230. upadki sie zdarzaja dlatego waga obecnie raczej stoi.

6. stylem zycia, sila, spokojem, motywacja, schronieniem, walka o siebie, samodoskonaleniem, wytchnieniem, ucieczka.

7. "rodzinnej" atmosfery pro ana to specyficzne srodowisko- sami rozumiecie, szukam wsparcia i zrozumienia, otuchy w ciezkich chwilach. jestem w stanie dac ogromne poklady wsparcia, przeszlam duzo. uwielbiam sluchac innym, podobno daje madre rady. potrafie sprawic, aby inni poczuli sie komfortowo.

8. mialam bloga, tak jak wczesniej wspomnialam zaczelam sie o siebie martwic, bo bilanse byly ponizej 1000 kcal. na szczescie nie trwalo to dlugo. postanowilam wtedy jesc wiecej. po czasie skasowalam bloga, bo nie chcialam, aby ktos bliski przypadkiem go znalazl.
bardzo dlugo zyje juz z ed, ale tkwilam w tym sama. nie moglam znalezc miejsca gdzie bedzie panowala atmosfera typowa dla tej spolecznosci, ale gdzie nie bedzie przerazliwie niskich bilansow. mysle, ze w koncu znalazlam takie miejsce tutaj. bede szczesliwa jesli mnie zaakceptujecie [dblpt])

9. na codzien pracuje, studiuje i opiekuje sie moim psem. mam kochajacego chlopaka, ktory jest dla mnie ogromnym wsparciem. interesuje sie psychologia, szeroko pojeta sfera beauty, cwiczeniami, jezykiem angielskim oraz kultura zachodnia. posiadam duza samoswiadomosc, aktualnie staram sie podchodzic zdroworozsadkowo do tematu odchudzania. chce byc chuda, ale nie wychudzona.

sciskam,
aliss  [dblpt]heart[dblpt]

Offline

#2 2020-11-03 17:49:31

czapla
Motylek
Dołączył: 2020-08-09
Liczba postów: 307
Aktualna Waga: 50.0
Docelowa Waga: 44
BMI: 17.1
Wzrost: 170 cm
WindowsChrome 86.0.4240.111

Odp: rekrutacja

aliss napisał/a:

chce byc chuda, ale nie wychudzona.

Bardzo słusznie. Cześć.


Mierz zawsze wysoko, bo nawet, jeśli nie dotrzesz na księżyc, to i tak znajdziesz się wśród gwiazd.

Offline

#3 2020-11-03 18:08:43

aliss
Użytkownik na próbie
Dołączył: 2020-11-03
Liczba postów: 21
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: rekrutacja

hej wszystkim! bardzo mi milo [dblpt])

zapomnialam dodac, ze obecnie od niedawna jestem na intermittent fasting- post od 19 do 9. jednak w praktyce czesto koncze jesc wczesniej. do liczenia kcal uzywam apki yazio i wszystko skrupulatnie waze. [dblpt]) nie jem rzeczy, ktorych kaloryki nie moge okreslic.

Offline

#4 2020-11-04 06:32:57

aliss
Użytkownik na próbie
Dołączył: 2020-11-03
Liczba postów: 21
MacintoshSafari 604.1

Odp: rekrutacja

Mój psychiatra wspomniał coś, że moje zachowanie śmierdzi mu „problemami jedzeniowymi”, ale jakoś bardziej mnie nie diagnozował.
Może poruszy ten temat następnym razem. Nie jestem tez pewna czy posiada odpowiednie kompetencje do tego ?
Jeśli chodzi o moje zaburzenia to nawet ciężko stwierdzić co tutaj poszło nie tak. Miewam syndromy any, bulimii sportowej i zdarzało się tez binge eating. Nie zwracam jedzenia, bo boje się o swój przełyk i zęby ?

Offline

#5 2020-11-04 08:19:39

aliss
Użytkownik na próbie
Dołączył: 2020-11-03
Liczba postów: 21
MacintoshSafari 604.1

Odp: rekrutacja

pjona! ❤️

wiem, ze ma takie uprawnienia aczkolwiek z rozmowy nie byl dla mnie zbyt przekonujący ? mówił, ze jeszcze nie jest ze mną tak zle i popierał moja aktywność fizyczna [dblpt])

jak najbardziej! jeśli chodzi o terapie to nawet nie mam żadnej diagnozy, glownie biorę ssri. Ana jest dla mnie takim bezpiecznym miejscem, mam wrażenie, ze mi pomaga, bo uczy skrupulatności i pokory nie tylko jeśli chodzi o jedzenie [dblpt])

Offline

#6 2020-11-04 10:51:48

Aurora_Borealis
Motylek
Skąd: Opole
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 500
Wiek: 17
Aktualna Waga: nie mówmy o tym
Docelowa Waga: o tym też lepiej nie
BMI: ani o tym
Dieta: recovery <3
Wzrost: 159cm
WindowsChrome 86.0.4240.111

Odp: rekrutacja

Borze szumiący, pasujesz tu idealnie


"To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni."

Offline

#7 2020-11-04 11:28:27

aliss
Użytkownik na próbie
Dołączył: 2020-11-03
Liczba postów: 21
MacintoshSafari 604.1

Odp: rekrutacja

Aurora_Borealis napisał/a:

Borze szumiący, pasujesz tu idealnie


Bardzo miło mi to słyszeć!!

Offline

#8 2020-11-04 11:46:10

Aurora_Borealis
Motylek
Skąd: Opole
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 500
Wiek: 17
Aktualna Waga: nie mówmy o tym
Docelowa Waga: o tym też lepiej nie
BMI: ani o tym
Dieta: recovery <3
Wzrost: 159cm
WindowsChrome 86.0.4240.111

Odp: rekrutacja

Zostałaś przyjęta na okres próbny i masz już założony dziennik [dblpt]heart[dblpt]


"To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni."

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
naszebocki - casual-rpg - mef - gornicynet - fajneautazdzialdowaizcalejpolski