Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-11-03 16:24:39

Mariposa
Użytkownik na próbie
Dołączył: 2020-11-03
Liczba postów: 6
WindowsChrome 86.0.4240.111

Mariposa, Rekrutacja

1. Ile masz lat?
27 Lat.
2. Twój wzrost.
155 cm.
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
40 / 55/ 45
4. Twój cel.
40
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
Generalnie na ten czas to moje zajadanie sie przeplata się z etapami kiedy nie jem absolutnie nic. Kiedyś  miałam w głowie jeść jak najmniej się da i prawdę mówiąc do tej pory tak jest. Są momemnty kiedy myślę ' walić to! Przecież nie mogę się wiecznie przejmować swoją wagą!' , ale potem (już po paru chwilach zzwyczaj) wracam na stare tory o znowu podświadomie odmawiam sobie jedzenie, albo je ograniczam. Takie błędnę koło, z jednej strony chcesz  'żyć noralnie', ae z drugiej strony juz wiesz, że to przecież niemożliwe.
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Choć nie wiem jak prozaicznie to zabrzmi, ale niestety taka jest prawda. Pro ana to już styl zycia. Kiedyś to może była próba schudnięcia, ale po paru latach nie da sie oddzielić tego wszystkiego i nagle zacząć zachowywać sie inaczej. To już jest częścią mnie.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Chcę wreszcie porozmawiać z osobami, które maja tak samo jak ja. Chcę żeby były mimo wszystko i tak samo będę ja. Nie każdy rozumie co dzieje się w mojej głowie, a to już mnie zmęczyło. Nie chcę się wpasowywać gdzieś na siłę.
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Kiedyś byłam, ale to było lata temu. Teaz nie jestem na żadnym.
9. Opowiedz coś o sobie.
Obecnie mieszkam w UK, ale niedłgo, za jakieś 2 miesiące, mam w planach wrócic na stałe do Polski. Pracuję w rekrutacji pracowników. Po powrocie do kraju pewnie też pójde w korpo, ale jednocześnie mam zamiar podjąc studia. Jedne już skończyłam, ale kierunek mi zupełnie nie podszedł, więc chce naprawić błędy młdości i zmienie zupełnie tory.  Mam nadzieję że powrót mnie nie rozczaruje w każdym razie .


Piszę do siebie bardzo długi list
Choć dobrze wiem że to już wszystko za późno
Straconych dni mi już nie wróci nikt
Mogę żałować lecz to będzie na próżno
Piszę do siebie bardzo długi list
Z nadzieją w sercu że tym razem coś dotrze
Straconych dni mi już nie wróci nikt
Lecz pozostałe chciałbym zmienić na lepsze

Offline

#2 2020-11-03 22:40:37

karina
Gość
WindowsChrome 86.0.4240.111

Odp: Mariposa, Rekrutacja

Jesteś bardzo silna kochana, pamiętaj o tym. Znajdujesz się w ciężkiej sytuacji życiowej, a do tego dochodzą problemy z odżywianiem... Jak osóbka u góry wspomniała, dzięki odpowiedniej diecie uda Ci się wyjść z błędnego koła.

#3 2020-11-04 00:17:16

Mariposa
Użytkownik na próbie
Dołączył: 2020-11-03
Liczba postów: 6
AndroidChrome 86.0.4240.110

Odp: Mariposa, Rekrutacja

witch napisał/a:

Nie popieramy tutaj głodówek wiesz? Próbowałaś kiedyś diet około 1000kcal? Wydaje mi się, że dzięki niej wyjdziesz z tego błędnego koła, każda z nas to kiedyś przechodziła [dblpt])

Ja tez nie uważam,  że glodowki sa super, chociażby że wzgledu na egekt jojo jak i destrukcje organizmu na wlasne życzenie.  Ale kiedy od wielu lat funkcjonujesz w jakiś sposób to ciezko później tak po prostu to zmienić.  Wszystko zależy od pracy nad sobą i etapowej zmiany myślenia.

nx napisał/a:

Hej. Ile to jest dla Ciebie jak najmniej?
Dlaczego odeszlas z tamtego forum, lata temu?

Trudny moment w Twoim zyciu. Sama nie mieszkam w Polsce, wyobrazam sobie jak ciezko by mi bylo wrocic. Trzymam kciuki.

Najmniej w sensie wagowym?? Myślę,  że przy moich zawrotnych 155cm wzrostu 40 to 40kg jest takim najmniej .
Generalnie do tamtego forum, a raczej do dziewczyn byłam bardzo przywiazana, ale pojawiły sie jakies spięcia później miedzy, wiec ekipa aie , że tak powiem podzielila i juz wtedy nie hylo tak samo. Do tej pory z częścią dziewczyn mam kontakt.
Nie myślisz o powrocie tam w przyszłości??

karina napisał/a:

Jesteś bardzo silna kochana, pamiętaj o tym. Znajdujesz się w ciężkiej sytuacji życiowej, a do tego dochodzą problemy z odżywianiem... Jak osóbka u góry wspomniała, dzięki odpowiedniej diecie uda Ci się wyjść z błędnego koła.

Taka mam nadzieję.  Moze wreszcie odnajde siebie na nowo .


Piszę do siebie bardzo długi list
Choć dobrze wiem że to już wszystko za późno
Straconych dni mi już nie wróci nikt
Mogę żałować lecz to będzie na próżno
Piszę do siebie bardzo długi list
Z nadzieją w sercu że tym razem coś dotrze
Straconych dni mi już nie wróci nikt
Lecz pozostałe chciałbym zmienić na lepsze

Offline

#4 2020-11-04 11:06:19

Aurora_Borealis
Motylek
Skąd: Opole
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 500
Wiek: 17
Aktualna Waga: nie mówmy o tym
Docelowa Waga: o tym też lepiej nie
BMI: ani o tym
Dieta: recovery <3
Wzrost: 159cm
WindowsChrome 86.0.4240.111

Odp: Mariposa, Rekrutacja

Fajni będzie cię zobaczyć na forum.

Bardzo podoba mi się twój av tak na marginesie. Znasz twórcę?

Wiadomość dodana po 36 min 54 s:
Zostałąś przyjęta na okres próbny i masz już utworzony dziennik [dblpt]heart[dblpt]


"To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni."

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
theconverse - wsm - ebiedronka - starland - baenuru