Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-10-29 08:22:17

Rexona
Zbanowany
Skąd: Stróże 1
Dołączył: 2020-10-29
Liczba postów: 6
Wiek: 28
Aktualna Waga: 96,4
Docelowa Waga: 56
BMI: Niewiem
Dieta: Nie stosuję
Wzrost: 176
Wymiary: Nie mam centymetra
Zrzucona Waga: 6
AndroidChrome 69.0.3497.100

Formularz Rekrutacyjny

Wchodząc na forum, akceptujesz postanowienia regulaminu, przeczytaj więc go uważnie:

1. Jestem osobą pełnoletnią mam 28lat
2. Akceptuję tematykę forum.
3. Termin „Pro Ana” definiuję jako dążenie do figury modelki oraz jako dążenie do perfekcji (nowa definicja).  Moje zdrowie jest dla mnie ważne.jednak pragnę przekroczyć swą granicę i mieć kontakt z Aną oraz motylkami by być wiecznie lekka i piękna ,potrzebuje wsparcia by wziąć się za siebie..sama nie dam rady
4. Pamiętam o tym, że Pro Ana to kontrola, a anoreksja lub bulimia jest jej utratą.
5. Nie używam mowy nienawiści i nie dyskryminuję.
6. 6. Jestem aktywna/y na forum - w swoim dzienniku, jak i w dziennikach innych nie będę obecna przez dłuższy czas jak nie będę mieć internetu niestety nie mam abonamentu.
7. Nie wynoszę żadnych informacji poza forum .traktuje nasze królestwo jako święte.
8. Wspieram innych na ile potrafię o ile mam wiedzę
9. W przypadku jakichkolwiek gróźb zrobienia sobie krzywdy administracja będzie reagować i zgłaszać to do odpowiednich służb.
10. Zgadzam się na usunięcie konta, jeśli złamane zostaną postanowienia regulaminu.   
11.wzrost:176cm
12.waga którą posiadam: 102kg
13.waga którą chce osiągnąć:56kg
14.proszę o nauczenie mnie zasad pro -ana
15.mam trudności z uprawianiem sportu bo mam połamany kręgosłup... proszę o zrozumienie mnie i wsparcie
16.uważam styl pro Ana za styl piękna i życia w oryginalnym lepszym świetle.

:angel:


Wampirka

Offline

#2 2020-10-29 14:07:43

ANnA
Gość
WindowsChrome 86.0.4240.111

Odp: Formularz Rekrutacyjny

Czy to swoje zdjęcie masz na avatarze?

#3 2020-10-30 07:13:59

Rexona
Zbanowany
Skąd: Stróże 1
Dołączył: 2020-10-29
Liczba postów: 6
Wiek: 28
Aktualna Waga: 96,4
Docelowa Waga: 56
BMI: Niewiem
Dieta: Nie stosuję
Wzrost: 176
Wymiary: Nie mam centymetra
Zrzucona Waga: 6
AndroidChrome 85.0.4183.101

Odp: Formularz Rekrutacyjny

Tak to moje zdjęcie...ogólnie dziwię się że forum pro Ana wyznaje zasady by być zdrowym...trzy zasady podstawowe które ludzie z pro any powinni znać to to,,1.jeśli nie jesteś dostatecznie chuda to nie jesteś atrakcyjna,,2.nie zjesz nic bez poczucia winy i ukarania za to siebie,,3.bycie chudszą jest ważniejsze niż bycie zdrową,,no i jeszcze kolejne,,4.Będziesz robić wszystko co w twojej mocy by stawać się coraz chudszą,,5.nigdy nie jesteś (zbyt chuda).,,te pamiętam i wiem że to podstawa życia pro any ale nie wiem czemu głodówki,i bycie zdrową jest ważne tu...przecież to nie w stylu any ....wpiszcie w wujku Google ,,przykazania pro any,, wyskoczy wszystko -jest pełno...i nie rozumiem czemu się nie stosują tutaj do nich ...owszem Ana uczy samokontroli i uczy bycia idealnym ale kary muszą być....Ana zabrania czegokolwiek brać do ust....bo będziesz ,,czuć winę i ukażesz się za to ,,to jest dowód prawdziwej siły....nie jeść i czuć się świetnie.dziś jeszcze nic nie jadłam.... zapalę ,wypije kawę i elektrolity i idę chyba grabić liście ...z 40 minut na tym spędzę .....

Wiadomość dodana po 22 min 43 s:
Z tego co wiem ludzie z pro antivirus noszą nitkę czerwoną na prawej ręce by było to w naszym gronie rozpoznawalne...nosicie? wygrałam załącznik z moją bransoletką pro Ana ...dziś jak na razie bilans kaloryczny wynosi :0 kcal ,ćwiczeń nie wykonywałam ale idę grabić liście nie będę obecna chyba że zrobię przerwę...motylki trzymajcie się lekko...

Wiadomość dodana po 24 min 32 s:
Przepraszam .pro Ana .źle mi klawiatura napisała .słownik się włączył [dblpt]p


Wampirka

Offline

#4 2020-10-30 10:13:37

Rexona
Zbanowany
Skąd: Stróże 1
Dołączył: 2020-10-29
Liczba postów: 6
Wiek: 28
Aktualna Waga: 96,4
Docelowa Waga: 56
BMI: Niewiem
Dieta: Nie stosuję
Wzrost: 176
Wymiary: Nie mam centymetra
Zrzucona Waga: 6
AndroidChrome 69.0.3497.100

Odp: Formularz Rekrutacyjny

To znaczy co mam właściwie robić....przedstawcie mi jakie możliwości niesie,, nowa Ana ,,której jeszcze nie znam....czy można walczyć o coś co prowadzi do spożywania posiłków gdy nie powinnyśmy jeść gdyż ,, kalorię=tycie,????co mam robić  gdy mam was przy sobię i okazuje się że możliwe jest to że nie akceptuję regulamin mnie gdyż myślę starą ,,pro Aną,,, przedstawcie mi przykazania Aby.prosze o to byście mnie przyjęły do swego grona .nie opuszczę was i wy proszę nie opuszczajcie mnie....przepraszam was kochane za brak pokory ....ogólnie brakuje mi jej w życiu ....mam naturę lidera gdyż jestem urodzonym koziorożcem.... przepraszam

Wiadomość dodana po 06 min 01 s:
Czy warto palić papierosy by zabić głód?ogólnie naprawdę papierosy mi smakują i pomagają na głód... pomóżcie moje kochane jak mam rozpoznać przyjaciółkę Ane? jak zacząć żyć tą ideą nowej lepszej łzy która prowadzi do szczęścia z bycia pięknym jak modelki?


Wampirka

Offline

#5 2020-10-30 10:44:47

Rexona
Zbanowany
Skąd: Stróże 1
Dołączył: 2020-10-29
Liczba postów: 6
Wiek: 28
Aktualna Waga: 96,4
Docelowa Waga: 56
BMI: Niewiem
Dieta: Nie stosuję
Wzrost: 176
Wymiary: Nie mam centymetra
Zrzucona Waga: 6
AndroidChrome 69.0.3497.100

Odp: Formularz Rekrutacyjny

Polećcie Mi aplikację do liczenia kcal

Wiadomość dodana po 29 min 03 s:
Ogólnie jestem bardzo chaotyczna w życiu odchudzania ... potrafię zwalić z 50 kg w pół roku,za dwa lata przytyć 70,a potem np.trzy lata trzymać normę...jest to dla mnie dosyć dziwne . ..po za tym ludzie dają mi z wyglądu 70kg gdzie ja widzę na wadze co innego  co świadczy o otyłości a w realu czuje się super atrakcyjną. Dziewczyną cowida doskonale na avatarze...o co chodzi...jem głównie przez nerwy ,stres ,gdy nie maglodu radzę sobie świetnie choć często zerkam na kuchnię myśląc,,,a może by coś zjeść?,,.gdy jest dobry dzienną głód pomaga mi papieros i kawą gorzką .cały dzień słuxh Muzyki..muj główny podstawowym skojarzenia oczuto czarne powieki tak jak ma piosenkarka Avril Lavigne.gdy mam dobry dzień biegam na bierznia choć takie dni są raczej żadko......wiele prubowalam z ziołami ... piłam je gdy miałam głodówki....jak jest okazją dużo tańczę .nawet samotnie na podwórzu słuchając dobrego Hause lub techna psychodelicznego.slodycze dla mnie mogą nie istnieć gorzej jeśli chodzi o mięso,,,czy chude czy tłuste,,to jest moja półapka na przybranie tłuszczu,więcej , więcej, więcej.


Wampirka

Offline

#6 2020-10-30 12:00:39

ANnA
Gość
WindowsChrome 86.0.4240.111

Odp: Formularz Rekrutacyjny

ja polecam aplikację Fat Secret, która fajnie wylicza zapotrzebowanie, by schudnąć. Mi na przykład wyliczyło 1200 kcal i to super opcja [dblpt]D Miałam też do wyboru wersję 1500, no ale wiadomo, wolę zdrowo, ale nadal restrykcyjnie.

#7 2020-10-30 12:04:29

Rexona
Zbanowany
Skąd: Stróże 1
Dołączył: 2020-10-29
Liczba postów: 6
Wiek: 28
Aktualna Waga: 96,4
Docelowa Waga: 56
BMI: Niewiem
Dieta: Nie stosuję
Wzrost: 176
Wymiary: Nie mam centymetra
Zrzucona Waga: 6
AndroidChrome 69.0.3497.100

Odp: Formularz Rekrutacyjny

Jak jem to głód się wzmaga za każdym kesem staje się większy....więc gdy wstaje rano i nie czuje nigdy z rana głodu staram się to utrzymać jak najdłużej....bo gdy ugryzę cokolwiek po za kawą i paleniem chce jeść więcej i więcej ....czuje ciągły niedosyt czegoś ,sama Niewiem czego.....a palę od września.,...najpierw był to e papieros dwa miesiące pod rząd .....zauważyłam poprawę figury....a teraz od 4 dni palę zwykłe i stwierdziłam że to fajne i smaczne ....jestem dziwna serio....


Wampirka

Offline

#8 2020-10-30 14:24:12

Minion
Gość
Windows 7Chrome 86.0.4240.111

Odp: Formularz Rekrutacyjny

Niestety nie zostałaś przyjęta. Życzymy powodzenia w dalszej drodze.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
deepestdarkness - komisariatzksb - ogamefanatyk - grupaszanca - splyw2020