Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-10-23 15:06:40

Antologia
Gość
WindowsChrome 86.0.4240.111

Formularz rekrutacyjny

1. Ile masz lat?
17
2. Twój wzrost.
156/157
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
najniższa: 50
najwyższa: 55
obecna: 53
4. Twój cel. 45 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
Od 5 dni staram się jeść 700 kcal dziennie, wiem że to sporo ale na razie jeszcze nie potrafię się przestawić. Każdego dnia staram się zmniejszać.
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Sensem życia, definicją idealności.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Wsparcia, chciałabym wspierać innych i chciałabym też dostać motywacji do pracy nad sobą
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Byłam tu zarejestrowana, niestety już nie pamiętam nicku. Miałam zbyt słabą silną wolę, więc porzuciłam forum i zaczęłam jeść za dużo... teraz muszę coś z sobą zrobić. Do żadnego innego forum nie należałam o takiej tematyce ale czytałam wiele forum.
9. Opowiedz coś o sobie
Hmmm, nwm za bardzo co mogę opowiedzieć o sobie. Interesują się sztuką i mam słabość do rocka. Nie jem mięsa. Uwielbiam książki i mange aka mongolskie kolorowanki. Jestem dosyć shy osobą ale jakby ktoś chciał się wzajemnie wspierać to zapraszam do pisania ; >

#2 2020-10-23 15:22:23

ANnA
Gość
WindowsChrome 86.0.4240.75

Odp: Formularz rekrutacyjny

Nie zmniejszaj, 700 i to tak bardzo mało. Nie popieramy tutaj głodówek ani wyniszczających, bardzo niskokalorycznych diet, ponieważ prowadzą do napadów, osłabienia organizmu i efektu jojo. Dałabyś radę zwiększyć do 1000 kcal dziennie?
Skoro tak łatwo porzuciłaś wcześniej forum ze względu na słabą siłę woli to skąd mamy mieć pewność, że nie zrobisz tego ponownie?

#3 2020-10-23 16:45:21

Antologia
Gość
WindowsChrome 86.0.4240.111

Odp: Formularz rekrutacyjny

Okejka, postaram się zwiększyć.
Teraz poczułam inną motywację. Jestem już pewna, że dam radę.

Niestety nie kojarzę nikogo z aktywnych użytkowników. Sprawdziłam pocztę, miałam konto o nicku Anjula pod koniec 2019 roku zmieniałam hasło, to tyle co wiem. Nie mogę znaleźć żadnego wątku, może nawet nie wypełniłam formularza rekrutacyjnego ;-;  no bo jak to możliwe, że tego nie ma. Przeglądałam forum, być może coś jest pod czyimś wątkiem ale nie mogłam nic odszukać. Z tego co pamiętam nie udzielałam się niestety za dużo na forum.

#4 2020-10-23 16:56:18

Minion
Gość
Windows 7Chrome 86.0.4240.111

Odp: Formularz rekrutacyjny

nx napisał/a:

Kiedy zaczelas sie odchudzac, w jakim czasie bylas tu na forum?

Wiadomość dodana po 12 s:
Jak dlugo jestes w pro-anie?

Prosimy o odpowiedzi na pytania.

Wspomniałaś, że nie udzielałaś się za dużo na forum, tutaj przykładamy bardzo dużą wagę do regularnej aktywności, co Ty na to?

#5 2020-10-23 17:06:56

Antologia
Gość
WindowsChrome 86.0.4240.111

Odp: Formularz rekrutacyjny

Byłam na forum w 2019 roku, trudno określić mi czas na forum dokładniej.
Zdaje sobie sprawę, że jeżeli nie będę aktywna to moja obecność tutaj nie ma najmniejszego sensu dlatego będę się udzielać aktywnie. W świat pro any tak naprawdę dopiero wchodzę. Oczywiście wcześniej były miesiące w, których starałam się dążyć do upragnionej wagi, ćwiczyłam, liczyłam kalorie, oglądałam thininspiracje. Teraz chcę sobie udowodnić, że dam radę postawić pro ane na pierdestale, sprawić żeby była najważniejsza w moim życiu. Nie da się być w pro anie przez kilka miesięcy, w pro anie jest się stale albo wcale. Oddam się jej w stu albo i nawet więcej procentach.

#6 2020-10-23 17:30:30

Antologia
Gość
WindowsChrome 86.0.4240.111

Odp: Formularz rekrutacyjny

Dziękuję za troskę, to bardzo miłe =^w^=
Postaram się żeby nie przysłoniła mi innych aspektów życia ale zrobię wszystko, żeby była dla mnie najważniejsza. Chcę się ją kierować.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mef - casual-rpg - gornicynet - naszebocki - fajneautazdzialdowaizcalejpolski