Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-10-21 22:57:17

enfantterrible
Gość
WindowsFirefox 81.0

Witam

1. Ile masz lat?
2. Twój wzrost.
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
4. Twój cel.
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
9. Opowiedz coś o sobie



1. Mam 30 lat.
2. 166 cm wzrostu.
3. Waga : obecna 75kg, najwyzsza 84kg najnizsza 55kg
4. Cel : narazie 49kg.
5. Dotychczas moje odchudzanie wygladalo roznie, od jakiegos czasu bardziej panuje nad tym co jem, choc zdarzaja sie wpadki, chce dolaczyc do Waszego forum zeby zyskac kontrole nad soba i swoimi zachciankami, mam nadzieje ze tutaj naucze sie jak stac sie idealna.
6. Kiedys nalezalam do jednego z for pro-ana, przez dluzszy czas, udalo mi sie wtedy schudnac ok 15 kg. Wiem ze jest to miejsce gdzie ludzie sie wzajemnie wspieraja, a tego potrzeobje.
7. Czego oczekuje? Wsparcia, rad, zrozumienia. Co moge wniesc? Umie sluchac, jezeli ktos bedzie potrzebowal pomocy, postaram sie pomoc, wesprzec, znam spoko trikow pdchudzajacych z ktorymi moge sie podzielic, jezeli jeszcze ich nie znacie!
Jestem tu bo chce i jestem swiadoma co to za soba niesie, chce osiagnac cel i wiem ze z Wami mi sie uda.
Zdarza mi sie spotykac z Mia.
8. Tak, ale bardzo dawno temu.
9. Trudno jest cos powiedziec, egzystuje, staram sie znalesc sens w zyciu, chcialabym byc idealna. Ucze sie, ale za malo, cwicze tez za malo. Lubie muzyke, ksiazki, proboje medytowac. Z gory przepraszam za brak polskich znakow, nie mam polskiej klawiatury/

#2 2020-10-21 23:34:58

Minion
Gość
Windows 7Chrome 86.0.4240.75

Odp: Witam

enfantterrible napisał/a:

5. Dotychczas moje odchudzanie wygladalo roznie, od jakiegos czasu bardziej panuje nad tym co jem, choc zdarzaja sie wpadki, chce dolaczyc do Waszego forum zeby zyskac kontrole nad soba i swoimi zachciankami, mam nadzieje ze tutaj naucze sie jak stac sie idealna.

Jesteś na jakiejś konkretnej diecie? Jaki jest Twój przedział kaloryczny?

I podbijam pytanie PerfectlyImperfect.

Wiadomość dodana po 02 min:

enfantterrible napisał/a:

Zdarza mi sie spotykac z Mia.

Co konkretnie masz na myśli? Wymiotujesz, przeczyszczasz się? Nie popieramy tutaj takich zachowań.

#3 2020-10-22 00:09:59

enfantterrible
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Witam

Minion napisał/a:
enfantterrible napisał/a:

5. Dotychczas moje odchudzanie wygladalo roznie, od jakiegos czasu bardziej panuje nad tym co jem, choc zdarzaja sie wpadki, chce dolaczyc do Waszego forum zeby zyskac kontrole nad soba i swoimi zachciankami, mam nadzieje ze tutaj naucze sie jak stac sie idealna.

Jesteś na jakiejś konkretnej diecie? Jaki jest Twój przedział kaloryczny?

Wege; praktycznie juz nie jem makaronow i ryzu, ziemniakow, duzo surowizny i bialka, ile kalorii? Ostatnio nie licze ale tak 1200 -1500 ale chce obnizyc na dniach zeby odchudzanie zaczelo dzialac 


I podbijam pytanie PerfectlyImperfect.

Wiadomość dodana po 02 min:

enfantterrible napisał/a:

Zdarza mi sie spotykac z Mia.

Co konkretnie masz na myśli? Wymiotujesz, przeczyszczasz się? Nie popieramy tutaj takich zachowań.

Okazjonalnie zdarza mi sie zwracac.

#4 2020-10-22 09:05:23

ANnA
Gość
WindowsChrome 86.0.4240.75

Odp: Witam

enfantterrible napisał/a:

Okazjonalnie zdarza mi sie zwracac.

Walczysz z tym czy robisz to celowo?

#5 2020-10-22 09:34:22

enfantterrible
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Witam

ANnA napisał/a:
enfantterrible napisał/a:

Okazjonalnie zdarza mi sie zwracac.

Walczysz z tym czy robisz to celowo?

Wydaje mi sie ze jest to jakas forma kary, walcze z tym, musze nauczyc sie kontrowac sama siebie i swoje zachcianki

#6 2020-10-23 10:57:47

enfantterrible
Gość
WindowsFirefox 81.0

Odp: Witam

Ehh bycie idealnym, t

Wiadomość dodana po 07 min 03 s:
Ehh bycie idealnym, takie moje marzenie od lat. Idealne cialo, zycie, praca co sprawia przyjemnosc, wlasne mieszkanie, czas na hobby, budzic sie z usmiechem i chetna do zycia. Nie myslec o samobojstwie, nie potrzebowac lekarstw (jestem na psychotropach od 2 lat, przez nie niestety przytylam), skonczyc szkole ktora niedawno zaczelam z bardzo dobrym wynikiem. Proboje poukladac sobie zycie, mysle ze z idealnie chudym cialem bedzie to bardziej dostepne.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
rodzice3 - ebiedronka - starland - t-m - baenuru