Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-10-14 11:45:17

sunshine_butterfly
Gość
WindowsChrome 84.0.4147.125

Formularz rekrutacyjny - pragnę byc motylkiem

1. Ile masz lat? - 30, wiem dużo ale myślę że to zaleta, bo w tym wieku człowiek juz próbował wielu rzeczy, jest świadomy, wie co chce w życiu robić i do czego dążyc. Wiem w jakim stanie czuje się najlepiej i jak chcialaym żyć.

2. Twój wzrost. 180 cm

3. Twoja waga: najniższa - 58 najwyższa - 85, obecna - 77.

4. Twój cel. - Moim celem jest nie tylko waga, którą chcę osiągnąć (56 kg) ale również chce nauczyć sie jak żyć, aby ta waga była stała, jak unikać napadów, nauczyć się odmawiac znajomym, rodzinie. Próbowałam juz nie raz i wiem, że sama nie dam rady bez wsparcia.

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, a jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny. - odchudzam się w sumie od kąd pamiętam. z przedziału wagowego widać, że z wiekszymi bądź mniejszymi sukcesami. Bywalo różnie, ciężko czasem nie jadłam nic, czasem obrzerałam się i wymiotowałam. Po urodzeniu dziecka udało mi się utzrymywac wage jednak naciski rodziny spowodowały, iz wszystko wróciło i ciężko jest spowrotem samemu wrócic na dobre tory.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"? - pro ana to przyjaźń między osobami, które maja te same poglądy, które widzą że mogą być lepsze, piękniejsze, silniejsze, ale potrzebuja siebie na wzajem, aby ten cel osiągnąć

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść? - oczekuje tego samego, co i wy, cyli wsparcia, mozliwości wygadania się, poproszenia o pomoc o porade o motywację. to samo jestem w stanie wnieść do forum

8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz? - bylam kilka razy, i przyznam szczerze, bo o tu chodzi, ze z pierwszego forum sama zrezygnowałam, gdyż oczekiwał tego wówczas przyszły a dziś mój obecny mąż. Jednak czułam, że to był błą, że czegos mi barkuje i juz wiem czego. Potem rejestrowalam sie jeszce na kilku forach, jednak po mału każde z nich się zamykało, a ja stale szukałam jakiegoś nowego, aktywnego (tak trafiłam tutaj) i mam nadzieje, że to forum przetrwa dzięki nam

9. Opowiedz coś o sobie - nie pochodze z patologicznej rodziny, mam super pracę, dziecko, męża , rodzinę, dom, pieniądze. Moznaby powiedzieć, że nie mam problemów, więc pro ana nie jest dla mnie żadna ucieczką, czy ukojeniem, nie jestem tu po to, bo życie mi sie wali. Jestem tu swiadomie, bo pomimo, iż mam wszystko to tego mi brakuje, brakuje mi was. Ludzie myslą, że jak się jest już w pewnym wieku, ma ustatkowane życie, to nie trzeba już tak dbac o siebie tylko o innych, a to nieprawda. Mając rodzine, nie mam w nich oparcia, które wiem ze mogę dostac tylko od was. Z odchudzaniem dużo przeszłam i z chęcia się z wami podzielę.

#2 2020-10-14 13:57:11

Minion
Gość
Windows 7Chrome 86.0.4240.75

Odp: Formularz rekrutacyjny - pragnę byc motylkiem

Jakie tam dużo lat, daj spokój [dblpt]D Fajnie, jak są osoby w różnym wieku.
Ależ jesteś wysoka, zazdraszczam [dblpt]D
W sumie to też nie mam jakichś pytań, wywarłaś na mnie bardzo pozytywne wrażenie, jestem na tak [dblpt]D

#3 2020-10-14 14:17:48

ANnA
Gość
WindowsChrome 86.0.4240.75

Odp: Formularz rekrutacyjny - pragnę byc motylkiem

Wydajesz się taką autentyczną, miłą osóbką. Też zależało mi na takiej wspólnocie kiedy tu trafiłam c:
Podbijam pytanie nx, co jeśli mąż się dowie? Będziesz to przed nim ukrywała, czy będzie wiedział o twojej przynależności? Bo kurczę, jeśli nie, to jak pogodzisz swoją aktywność na forum i w życiu codziennym? Zależy nam na regularności i częstych wpisach. Jaką dietę teraz planujesz? Pytam o przedział kaloryczny.

#4 2020-10-14 14:39:28

sunshine_butterfly
Gość
AndroidChrome 83.0.4103.106

Odp: Formularz rekrutacyjny - pragnę byc motylkiem

Mąż pracuje dniami i nocami w delegacji zjeżdża raz na 2 tygodnie i zauważyłam że juz nie interesuje się tym jak się odżywiam tak jak było to na początku itp. ważne że on ma zrobione coś na obiad i mu pasuje. Od dawna malo jem i nie zauważyłam żeby zrobiło to na nim jakieś wrażenie. Myślę że tu już działa przyzwyczajenie i takich rzeczy się nie zauważa. Nie będę nic ukrywać jak kiedyś zapyta to po prostu powiem że jem i zachowuje się tak żeby czuc się dobrze ze sobą i tyle.  A o diecie tak myslalam. Interesuje mnie na początek kaloryczność do 800-1000 kcal. I mam nadzieję że podsunięcie jakieś super przepisy :-)

Wiadomość dodana po 03 min 29 s:
A w ciągu dnia mam czas wolny żeby regularnie zaglądać i wypowiadać się na forum. Jak ktoś ma czas żeby siedzieć i szukać aktywnego forum to znajdzie też czas żeby się ma nim udzielać

#5 2020-10-14 16:03:47

sunshine_butterfly
Gość
AndroidChrome 83.0.4103.106

Odp: Formularz rekrutacyjny - pragnę byc motylkiem

I to jest teraz ten czas żeby zawalczyć o siebie. Każda kobieta jest piękna na swój sposób na pewno i dla swoich najbliższych. Ja ile bym nie ważyła jak bym nie wyglądała (50, 80, 90 kg itp) na pewno jestem piękna dla męża dla dziecka. Tak już działa rodzina i długoletnie zwiazki. Ale co z tego skoro najważniejsze jest żeby samemu pięknie się czuć, idealnie. Dlatego może kobieta w pewnym momencie staje się nie widzialna dla innych i pora żeby stać się widzialnym dla siebie.

#6 2020-10-14 18:17:32

sunshine_butterfly
Gość
AndroidChrome 83.0.4103.106

Odp: Formularz rekrutacyjny - pragnę byc motylkiem

Myślę że po to jest forum aby aktywnie ze sobą wymieniać swoje przemyślenia, wątpliwości itp. Bez wytrwałości uczestników niestety w dzisiejszych czasach wiele z nich po prostu umiera a szkoda bo zazwyczaj są one obiecujące i interesujące  a nie mogą się rozwinąć co jest smutne dla osob którym naprawdę zależy.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
blueberryrp - ibatawia - cs-haze - liquidradomsko - polskiserwerextrazabawy